Stach Bukowski z teledyskiem do utworu “Noc”

Stach Bukowski
Stach Bukowski fot. Wiktor Franko

Rozpędzony Czerwony SUV Stacha Bukowskiego nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Zespół właśnie wypuścił nowy teledysk. Video powstało do piosenki “Noc” nagranej wspólnie z Kwiatem Jabłoni. W klipie wystąpiły młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label.

Single z Czerwonego SUVa

Debiutancką płytę Stacha Czerwony SUV, która ukazała się 20 marca 2020 roku nakładem FONOBO Label, poza utworem Lew, promowały dotychczas takie single jak Los, Pif-Paf, Saint-Tropez oraz numer tytułowy. Kolejnym został kawałek Noc nagrany wspólnie z Kwiatem Jabłoni.

W końcu otrzymaliśmy teledysk! 

Fani obu zespołów pokochali ten utwór, dlatego na pewno ucieszą się, że wreszcie powstał do niego teledysk. W klipie obok Stacha, Agi i Roberta wystąpiły także inne młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label. W role statystów wcielili się m.in. Faustyna Maciejczuk, Agata Radziszewska, KIWI, Magda Kluz, Kamil Kempiński, chłopaki z zespołów Jelsa oraz Under The Shower. Wprawne oko wypatrzy w tle również kilkoro pracowników labelu. Postać czarnego charakteru odegrał Sebastian Tomala, aktor, który zagrał główną rolę w teledysku Pezeta do utworu Intro.

Zobacz teledysk do utworu Noc

Wyjątkowe trio na rodzimej scenie

Stach Bukowski to młody i charyzmatyczny zespół z Olsztyna. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga to znakomita basistka, a Robert to wirtuoz gitary. W takim składzie są nie do pokonania. Ich twórczość nasycona jest beztroską energią i dobrą zabawą. Grają z rockandrollowym polotem, mają ucho do chwytliwych melodii i szturmem wzięli wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju. Ich pierwszy singiel Lew został nawet polskim Przebojem Rocku Antyradia 2019.

Sprawdź cały album w serwisie Spotify!