KIWI z debiutancką EP-ką!

KIWI – artystka znana z projektu FONOBO Pitcher, właśnie wydała debiutancką EPkę. Minialbum możecie posłuchać w serwisach cyfrowych oraz zamówić fizyczne wydanie na CD.

KIWI wydała debiutancką EPkę. Na minialbumie Nocą znalazły się znane już słuchaczom utwory Zatraceni, tytułowy i Co chowasz? oraz trzy absolutnie premierowe numery. EPka jest dostępna w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label.
 
 
Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Zanim rozpoczęła solową karierę była częścią projektu Out Of The Box, który współtworzyła z Mateuszem Frankiewiczem z Hyper Son. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem w swoim pokoju na jedenastym piętrze. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Sześć z nich znalazło się na jej debiutanckiej EPce pt. Nocą, która ukazała się nakładem wytwórni FONOBO Label. Minialbum dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych, a także na YouTubie na kanale wytwórni. 
 
Nocą można również zamawiać w wersji fizycznej w sklepie wytwórni FONOBO.

Posłuchaj EPki Nocą na Spotify

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co robi Wiktoria to polecamy śledzić artystkę na Facebooku oraz Instagramie