Rihanna powraca w nowej odsłonie! Pokaz bielizny Savage x Fenty Show

Rihanna powraca w nowej odsłonie! Pokaz bielizny Savage x Fenty Show
fot. YouTube

W piątek 22 września 2019 roku w Nowym Yorku odbył się pokaz bielizny Savage x Fenty Show. Rihanna zaprezentowała światu swój projekt w widowiskowym stylu!

Pokaz bielizny Savage x Fenty Show

Produkcja Rihanny to bez wątpienia nie tylko pokaz mody ale i światowej klasy, kompletne show. Była to celebracja kobiecości w najlepszym stylu. Artystka we współpracy z najlepszymi choreografami, tancerzami, muzykami i producentami stworzyła niepowtarzalny spektakl. Rihanna skupiła się aspekcie kobiecości reprezentującymi siłę, niezależność i pewność siebie. Na scenie zobaczyliśmy armię kobiet w absolutnie pięknych zestawach bieliźnianych. Część z nich zachwycała nas fantastycznymi choreografiami Parris Goebel, wykonywanymi z taką mocą, że niemal czuć było drżenie parkietu. Część przechodziła się po wybiegu, tworząc zupełnie nowatorskie kreacje w przestrzeni. Do tego pokaz uświetniły występy takich artystów jak: Big Sean, Halsey czy Dj Khalid. Show ani przez chwilę nie odeszło od swojego przesłania o sile w kobiecości i przez cały czas trzymało widzów w klimacie. Cały spektakl zachwycał precyzją z jaką był wykonany i zaplanowany oraz niepowtarzalną, wciągającą i hipnotyzującą atmosferą.

https://www.instagram.com/p/B2nnT7rHBso/

Savage x Fenty Show | Gdzie oglądać?

Pokaz Rihanny możemy oglądnąć online na platformie Amazon. Oprócz samego wydarzenia, zobaczymy również proces jego tworzenia. Amazon dostarcza wywiadów z samą Rihanna i resztą jej współpracowników. W ten sposób możemy naprawdę poczuć się częścią teamu artystki i uzmysłowić sobie idee stojące ze jej projektem. Savage x Fenty nie jest bowiem tylko linią modnej bielizny. Rihanna chce sprawić, aby absolutnie każda kobieta mogła poczuć się pewna siebie i najpiękniejsza w swojej własnej skórze. Na samym pokazie zobaczymy modelki o różnych figurach, kolorze skóry i charakterze. Wśród nich znalazły się zarówno znane modowe osobowości takie jak: Gigi Hadid czy Cara Delevingne, jak i osoby nie związane ze światem mody. Każda z nich, choć zupełnie różna, tworzy spójny wizerunek projektu. Takie podejście do sprawy daje odwagę wszystkim kobietom, aby celebrowały swoją seksualność dokładnie taką jaką jest.

Rihanna powraca w nowej odsłonie

Rihanna w końcu pokazała światu nad czym pracowała w ostatnim czasie. I choć nie był to nowy materiał muzyczny, artystka z pewnością nie zawiodła! Rihanna eksperymentuje ostatnio w przeróżnych dziedzinach. Nie tak dawno mogliśmy zobaczyć jej aktorskie wyczyny w filmie Ocean’s 8 czy Guava Island. Teraz artystka zajęła się modą. Od zawsze zachwycała swoim kreacjami, tym razem jednak postanowiła podzielić się tym z innymi. W dokumencie Amazonu Rihanna przyznaje, że jest to dla niej kolejny sposób na wyrażenie swojej kreatywności. I choć trzeba przyznać, że naprawdę dobrze jej to wychodzi, miejmy nadzieję, że już niebawem wróci do muzyki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here