CARA DELEVINGNE DEBIUTUJE JAKO PIOSENKARKA

Cara Delevingne nie zwalna tempa i ciągle podejmuje nowe wyzwania. Zaprezentowała właśnie teledysk do utworu I Feel Everything. Nagrała go na oficjalną ściężkę dźwiękową do filmu Valerian i miasto tysiąca planet

Autorką słów utworu I Feel Everything jest Cara. Za produkcję nagrania odpowiada Pharrell Williams, a reżyserem klipu jest Luc Besson. W wideo widzimy śpiewającą aktorkę w trzech perukach oraz w garniturze. W jednym z ujęć występuje “ubrana” w wygenerowane komputerowo fioletowe motyle, które oblepiają całe jej ciało. W teledysk wplecione zostały również ujęcia z filmu, który promuje.

Cara Delevinge była jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. W sierpniu 2015 roku oficjalnie zrezygnowała z kariery w modelingu na rzecz świata filmu. Brytyjka ma już na swoim koncie udział w takich produkcjach jak Papierowe miasta, Legion samobójców, Twarz anioła, Tulipanowa gorączka czy Piotruś. Wyprawa do NibylandiiDla roli w filmie Life in a Year (reżyseria Mitja Okorn) zdecydowała się obciąć włosy. W nowym obrazie Luca Bessona, Valerian i miasto tysiąca planet, zagrała główną rolę kobiecą. Jego budżet wyniósł 180 milionów dolarów. Film ma swoją premierę w Polsce w dniu dzisiejszym.

Mówiło się,że Cara zastanawiała się nad nagraniem debiutanckiej płyty. Podobno cztery lata temu negocjowała kontrakt płytowy z wytwórnią Roc Nation należącej do Jay’a Z. Moim zdaniem dysponuje ciekawą barwą głosu więc chętnie usłyszałabym więcej utworów w jej wykonaniu.

Zapraszam do obejrzenia teledysku: