Nowy singiel od Katy Perry – “Small Talk”

katy perry

Po Never Really Over Katy Perry wydaje kolejną nową piosenkę. Oto Small Talk!

Katy Perry

Piosenkę Small Talk Perry napisała razem z Charlie Puthem, Jacobem Kasherem Hindlin i Jonathanem Carlsson.

Small Talk to kontynuacja po Never Really Over, która artystka wydała w maju. W piosence Katy Perry śpiewa o tych niezręcznych momentach spotkania się ex-kochanków po zerwaniu:

Isn’t it strange that you used to know me?
All the highs and lows and in-betweens
And now you see me and just say, “Hey”
Isn’t it weird that you’ve seen me naked?
We had conversations ’bout forever
Now it’s ’bout the weather‚ okay

Small Talk

Razem z piosenką Perry wydała kolorowe, retro wideo z tekstem piosenki. Widzimy w nim parę pracowników, którzy kiedyś się spotykali, a teraz jest już po wszystkim. Starają się zachowywać elegancko i oficjalnie wobec siebie.

Przed wydaniem singla piosenkarka zdradziła kilka szczegółów na instagramie za pomocą hashtagu #smalltalk. Nadal nie znamy szczegółów jej nadchodzącego szóstego albumu

Odszkodowanie

Ostatnie miesiące nie były dla piosenkarki łaskawe. Katy Perry przegrała spór sądowy. Została pozwana przez rapera Marcusa Graya jeszcze w 2014 roku. Rzekomo piosenka Dark Horse z 2013 roku zawierała plagiat z piosenki Joyful Noise Flame. Katy Perry i reszta autorów piosenki – producent Max Martin, Dr. Luke i Cirkut oraz Juicy J i autorka tekstu Sarah będą musieli zapłacić 2 miliony dolarów odszkodowania.

 

Katy Perry

Właściwie Katheryn Elizabeth Hudson to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, aktorka, przedsiębiorca, filantropka i ambasadorka dobrej woli UNICEF. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2001 roku wydając debiutancki album studyjny Katy HudsonOd tamtej pory wydała jeszcze One of the Boys (2008), Teenage Dream (2010), Prism (2013) i Witness (2017). Wspiera ruch LGBT+ i w 2017 roku odebrała nagrodę Human Rights Campain. Jest zaręczona z brytyjskim aktorem Orlando Bloomem. Na ten moment nie znamy szczegółów nadchodzącej płyty.

Podobają Wam się nowe piosenki Katy? Będziecie czekać na krążek?

Poznajcie Lizzo, nową gwiazdę na rynku muzycznym!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o