Nocny Kochanek powrócił na Trasę w Ciemność

Nocny Kochanek powrócił na Trasę w Ciemność
fot. Facebook Nocnego Kochanka

Jeden z obecnie najbardziej rozchwytywanych zespołów naszej rodzimej, metalowej sceny po krótkiej przerwie powrócił na trasę. 26 września Nocny Kochanek otworzył jesienną część swojej Trasy w Ciemność koncertem w Berlinie.

Pierwszy z jesiennych koncertów Nocnego Kochanka odbył się w berlińskim Nuke Club. Grupa podczas występu postawiła w większości na repertuar znany z pierwszej odsłony Trasy w Ciemność. Publiczność odsłuchać mogła zatem zarówno największe klasyki Kochanka (przykładowo Zdrajca Metalu czy chociażby legendarny już Minerał Fiutta), jak i nowy materiał pochodzący z ostatniego albumu grupy, Randki w Ciemność. Bazując na setliście z show zauważyć można, że nie zabrakło także niespodzianek – do łask wróciły między innymi utwory Wakacyjny oraz Tribjut, czyli swego rodzaju rearanżacja utworu Tribute od Tenacious D. Dokładna setlista pierwszego koncertu na jesiennej trasie Nocnego Kochanka prezentowała się następująco:

 1. Randka w Ciemno
 2. Dr O.Ngal
 3. Dżentelmeni metalu
 4. Dziabnięty
 5. Al dente
 6. Wódzitsu
 7. Koń na białym rycerzu
 8. Poniedziałek
 9. Wakacyjny
 10. Andrzela
 11. Takie tango
 12. Andżeju…
 13. Mistrz przerósł ucznia
 14. Dziewczyna z kebabem
 15. Zdrajca Metalu
 16. Karate
 17. Czarna czerń
 18. Tribjut
 19. Minerał Fiutta

Nocny Kochanek – jesienna trasa

Podczas jesiennej trasy Nocny Kochanek zawita jeszcze do wielu polskich oraz zagranicznych miast. Na liście koncertów znajdziemy między innymi Zabrze, Kraków, Radom, Lublin, Poznań, Aberdeen, Glasgow oraz Katowice. Druga część Trasy w Ciemność zakończy się dopiero 20 grudnia koncertem w warszawskiej Hali Torwar. Pełną rozpiskę trasy sprawdzić możecie na poniższym plakacie:

Nocny Kochanek i ich Trasa w Ciemność - rozpiska
fot. Facebook Nocnego Kochanka
Trasa w Ciemność – bilety

Bilety na wszystkie z zaplanowanych koncertów zakupić możecie między innymi na portalu GoOut lub w klubach, w których odbędą się koncerty. Ceny zależne są od lokalizacji koncertu, aczkolwiek zazwyczaj cena pojedynczej wejściówki oscyluję w kosztach 50 – 60 złotych. Polecamy jednak spieszyć się z zakupem wejściówek, ponieważ te rozchodzą się bardzo szybko!

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi relacjami z koncertów, który Nocny Kochanek dał niedawno w Tychach (w ramach pierwszej części Trasy w Ciemność) oraz Zabrzu (podczas trasy promującej album Zdrajcy Metalu). Podczas obu koncertów działo się bowiem sporo!