Trasa w Ciemność rozszerzona o dodatkowe koncerty!

Trasa w Ciemność rozszerzona o dodatkowe koncerty!
Fot Wikipedia

Tegoroczna Trasa w Ciemność Nocnego Kochanka okazała się niesamowicie spektakularnym sukcesem. Niedziwne zatem, że zespół postanowił pójść za ciosem i rozszerzyć ją o kolejną część!  Co ciekawe, Kochankowie odbędą także krótką trasę poza granicami naszego kraju, a całość tournee zakończy się w warszawskim Torwarze.

Trasa w Ciemność rozpocznie swoją drugą odsłonę tournée zagranicznym, które rozpocznie się 26 września, a zakończy 13 października. Grupa pomiędzy tymi datami zagra między innymi w Berlinie, Hadze, Londynie, Manchesterze oraz Glasgow. Po zagranicznych wojażach Kochankowie powrócą jednak do Polski, by już 18 października zagrać w białystockim Gwincie. Polska część trasy potrwa aż do 20 grudnia i zakończona zostanie koncertem w hali Torwar. W międzyczasie kapela odwiedzi aż dwadzieścia trzy miasta! Na liście znajdziemy przykładowo Opole, Gdańsk, Zabrze, Łódź, Katowice i Toruń. Jeśli chodzi o przewidywane setlisty, to z całą pewnością spodziewać możemy się dużej ilości utworów z ostatniego albumu grupy – Randki w Ciemność. Aczkolwiek Kochankowie na pewno zaprezentują nam także sporo utworów ze swojego klasycznego repertuaru – Minerału Fiutta albo Karate na pewno nie zabraknie!

Trasa w Ciemność, część druga – gdzie zawita grupa?

Poniżej zapoznać możecie się z dokładną rozpiską nadchodzącej trasy Nocnego Kochanka. Polecamy jednak spieszyć się z zakupem wejściówek, ponieważ te rozchodzą się bardzo szybko i niedługo może ich już zabraknąć!

Trasa w Ciemność - jesień 2019
Fot: Facebook grupy
Trasa w Ciemność – bilety

Bilety na wszystkie z zaplanowanych koncertów zakupić możecie między innymi na portalu GoOut lub w klubach, w których odbędą się koncerty. Ceny zależne są od lokalizacji koncertu, aczkolwiek zazwyczaj cena pojedynczej wejściówki oscyluję w kosztach 50 – 60 złotych.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi relacjami z koncertów, który Nocny Kochanek dał niedawno w Tychach (w ramach pierwszej części Trasy w Ciemność) oraz Zabrzu (podczas trasy promującej album Zdrajcy Metalu). Podczas obu koncertów działo się bowiem sporo!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o