Nintendo – nowy singiel duetu Jan Serce

10 lipca duet Jan Serce opublikował pierwszy singiel zapowiadający ich nadchodzący album.

Niedawno wydali swój debiutancki album (Nie będę tańczył), a już pracują nad kolejnym. Michał Zachariasz Aleksander Czerkawski to uzdolnieni muzycy, którzy wiedzą, że nie mogą zwolnić tempa. Od 2018 roku współpracują ze sobą tworząc duet Jan Serce. I pod tą nazwą właśnie wydali nowy singiel – Nintendo, zapowiadający ukazanie się nowego wydawnictwa – Lato, którego nie było.

Lato, którego nie było – szczegóły wydania

Album zostanie wydany jako limitowana edycja specjalna. Oznacza to, że fizyczne wydanie płyty ukaże się w nakładzie tylko 500 sztuk. Data premiery krążka zaplanowana jest na 31 lipca, natomiast można już nabyć płytę w przedsprzedaży na stronie asfaltshop.pl. Na płycie znajdzie się 10 utworów, w tym jeden z udziałem zespołu Sonbird.

Tracklista:

1. Lato, którego nie było
2. Nintendo
3. Rewal
4. Marnuję czas feat. Sonbird
5. Courtney
6. Rajskie wyspy
7. Palmy w środku miasta
8. Czerwiec
9. 4AM
10. Przypadki

 

http://www.instagram.com/p/CCdjgjFnHyx/

Historie, które się nie wydarzyły
Opowieści, które usłyszymy na płycie, są fikcyjne. Jak wspominają twórcy, na początku najnowsze wydanie, miało być EP-ką stworzoną podczas lockdownu. Mobilizacja i pomoc najbliższych pozwoliła duetowi na stworzenie wyjątkowego albumu, który będzie towarzyszem niejednych długich wakacyjnych wieczorów.
Twórcy o nowym wydaniu:

To, co usłyszycie na płycie to Jan Serce bez filtra, zrobiony z potrzeby chwili, jako odreagowanie na wszystkie wydarzenia, które spotkały nas przez ostatnie pół roku. Lockdown odwołał naszą trasę promującą debiutancką płytę, pandemia zabrała także widoki na dalsze granie koncertów, letnich festiwali a społeczne nastroje w naszym kraju nie zachęcały do zabawy. Poczuliśmy, że po prostu skradziono nam to, na co czekaliśmy przez cały rok: imprezki, spotkania i wakacyjny chillout. Musieliśmy więc zrobić to wszystko sami i opowiedzieć o Lecie, którego nie było.