Lamb Of God przedstawiają nowy utwór

Lamb Of God przedstawiają nowy utwór
fot. Facebook Lamb Of God

Po dość dobrze przyjętym utworze Checkmate, Lamb Of God postanowili podzielić się kolejną kompozycją ze swojej nadchodzącej płyty. Tym razem wybór padł na kompozycję Memento Mori, która otwierać będzie najnowszy krążek kapeli!

Premiera najnowszego albumu Lamb Of God zaplanowana jest na 8 maja bieżącego roku. Wydawnictwo o nazwie Lamb Of God (tak, zgodzę się, że to niezbyt wyszukany tytuł) ujrzy światło dzienne za pośrednictwem wytwórni Epic Records. Warto dodać, że będzie to pierwsza płyta zespołu w nowym składzie personalnym – w zeszłym roku Art Cruz oficjalnie zastąpił bowiem na stanowisku perkusisty Chrisa Adlera. Oprócz całej kapeli, na płycie usłyszymy także dwóch gości specjalnych – wokalistę Testamentu, Chucka Billy’ego oraz frontmana Hatebreed, Jamey’a Jastę.

Najnowsza płyta LoG – tracklista i okładka

Zespół pochwalił się już także ze swoimi fanami informacją, że na ich najnowszym wydawnictwie znajdziemy dziesięć premierowych kompozycji. Dokładną tracklistę sprawdzić możecie poniżej:

  1. Memento Mori
  2. Checkmate
  3. Gears
  4. Reality Bath
  5. New Colossal Hate
  6. Resurrection Man
  7. Poison Dream (feat. Jamey Jasta)
  8. Routes (feat. Chuck Billy)
  9. Bloodshot Eyes
  10. On The Hook

Natomiast okładka, która zdobić będzie wydawnictwo prezentuje się następująco:

Okładka najnowszej płyty Lamb Of God
fot. Facebook zespołu
Co z kwietniowym koncertem w Krakowie?

Przypomnieć warto także, że gdyby nie panująca obecnie pandemia koronawirusa, to już w dniach odliczać moglibyśmy do kolejnego występu LoG w naszym kraju. Grupa zawitać miała bowiem do krakowskiej Tauron Areny już 2 kwietnia w ramach trasy koncertowej promującej swój najnowszy krążek. W roli supportów wystąpić mieli natomiast niemieccy pionierzy thrash metalu z Kreatora oraz amerykańscy thrashowcy z Power Trip. Pociechy szukać można jednak w niedawno podanej informacji, że cała trasa Lamb Of God przeniesiona została na późniejszy termin. Na chwilę obecną nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty żadnego z przełożonych koncertów. Trzymamy kciuki, by LoG szybko wrócili do Polski!