Testament zapowiada nową płytę!

Testament zapowiada nową płytę!
fot. Facebook kapeli

Po czterech latach oczekiwania fani Testamentu nareszcie mogą zacząć zacierać ręce! Giganci thrash metalu ukończyli bowiem tworzenie swojego najnowszego materiału. Premiera nowej płyty już w kwietniu!

Najnowsze wydawnictwo Testamentu znajdziemy na półkach sklepowych już 3 kwietnia! Krążek Titans of Creation ujrzy światło dzienne spod szyldu wytwórni Nuclear Blast i z zapowiedzi muzyków wywnioskować możemy, że na płycie oczekiwać będzie na nas solidna dawka porządnego thrash metalu. Zespół podzielił się już także pierwszym singlem ze swojego nadchodzącego albumu – kompozycją Night of the Witch:

Testament – Titans of Creation, tracklista i okładka

Grupa pochwaliła się już także listą piosenek, którą znajdziemy na płycie oraz okładką, która zdobić będzie wydawnictwo. Z obiema rzeczami zapoznać możecie się poniżej:

 1. Children of the Next Level
 2. WWII
 3. Dream Deceiver
 4. Night of the Witch
 5. City of Angels
 6. Ishtars Gate
 7. Symptoms
 8. False Prophet
 9. The Healers
 10. Code of Hammurabi
 11. Curse of Osiris
 12. Catacombs
Okładka najnowszej płyty grupy Testament
fot. Facebook kapeli
Trasa promująca nowy album

Kapela Chucka Billy’ego zdążyła również zapowiedzieć już trasę koncertową, podczas której promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo. Pierwsza część tournée rozpocznie się 4 kwietnia bieżącego roku w Phoenix, a zakończy 28 maja w Anaheim. Po drodze Testament zawita jeszcze między innymi do Atlanty, Toronto, Minneapolis, Denver oraz Salt Lake City. Razem z nimi w trasę wyruszą jeszcze trzy kapele – The Black Dahlia Murder, Municipal Waste oraz Meshiaak.

Testament w Polsce!

Warto dodać, że 19 lutego grupa ponownie zawita do Polski! Tym razem Testament wystąpi we wrocławskiej Hali Orbita. Koncert będzie jednym z przystanków podczas trasy The Bay Strikes Back 2020, w którą Testament wyruszył razem z Exodusem oraz Death Angel. Być może występ ten będzie jedną z pierwszych okazji do usłyszenia na żywo nowego materiału od grupy? Miejmy nadzieję, że tak! Bilety na polski koncert w dalszym ciągu zakupić możecie za pośrednictwem oficjalnego sklepu organizatora wydarzenia – KnockOut Productions. W sprzedaży znajdziecie jeszcze zarówno wejściówki na miejsca siedzące (129/159 złotych), jak i na płytę (149 złotych).