Psychic Spectacular w Pokemon GO

Niantic na każdym kroku pokazuje, że wie jak robić dobrą otoczkę wokół swojej gry. Do Pokemon GO zostało dodane wiele ulepszeń, które mogą pozwolić na rozgrywkę w czasach pandemii COVID-19. Mimo nieciekawej sytuacji wciąż kontynuowane są eventy, które pozwalają graczom na zdobywanie wyższych poziomów i nowych Pokemonów.

Tak jak pisałem wcześniej, Niantic aktywnie reaguje na to co się aktualnie dzieje i zachęca swoich graczy do pozostawania w domach. Oprócz kadzidełek za jednego Pokecoina, w sklepie pojawiła się również paczka stu Pokeballi, w tej samej cenie. Kulki, do których łapiemy mniej lub bardziej urocze stworki przydadzą się podczas tego weekendu. Aktualnie trwa wydarzenie, podczas którego Pokemony typu psychicznego pojawiają się dużo częściej niż inne. Warto zaopatrzyć się m. in. w Drowzee’ego. Jego ewolucja, jak się okazało bardzo dobrze radzi sobie w walkach na poziomie Great Ligi. Poza tym, w grze znalazły się nowe rodziny ewolucyjne:

Gothita -> Gothorita -> GothitelleGothita - rodzina ewolucyjna

Solosis -> Duosion -> Reuniclus

Solosis - rodzina ewolucyjnaOprócz tego, twórcy dodali wersję shiny Baltoya. To prawdziwa gratka dla wszystkich kolekcjonerów alternatywnych kolorystycznie Pokemonów.

A co wy myślicie o ruchach twórców Pokemon GO? Użyjecie swoich kadzidełek, teraz trwającyh godzinę i spróbujecie swoich sił w poszukiwaniu zielonego Baltoya?

Life is Strange 2 – wersja demo już dostępna

Life is Strange 2 – wersja demo już dostępna