Life is Strange 2 – wersja demo już dostępna

Life is Strange 2

Square Enix oraz Dontnot Entertainment udostępnili wersję demonstracyjną gry Life is Strange 2. Możecie pobrać je na wszystkich platformach, na których zadebiutował ten tytuł.

Jeżeli jeszcze nie graliście w Life is Strange 2 teraz nadarza się świetna okazja, by wyrobić sobie zdanie na temat tej epizodycznej przygodówki. Wydawca gry Square Enix oraz odpowiedzialne za deweloping Dontnod Entertainment wypuścili wersję demo dostępną na PC (Steam), Xboxie One oraz PlayStation 4.

Life is Strange 2 nie zebrało równie dobrych not, co jego świetnie oceniany poprzednik (grze oberwało się głównie za nieco gorzej poprowadzoną fabułę). Jest to jednak wciąż bardzo dobra gra przygodowa z subtelnymi wątkami paranormalnymi. Tym razem podróże w czasie zastąpione zostały przez telekinezę. Historia dwóch braci – Seana i Daniela Diaza podróżujących z Seattle do Puerto Lobos w Meksyku podzielona została na pięć epizodów, które łączą się w kilkunastogodzinną, emocjonującą przygodę. Główną cechą kontynuacji ponownie stanowią liczne wybory fabularne wpływające na przebieg historii oraz osiągnięte zakończenie.

Zamierzacie sprawdzić wersję demo? A może już graliście w pełną wersję? Dajcie znać w komentarzach!

World War Z, Figment i Tormentor X Punisher za darmo w EGS

World War Z, Figment i Tormentor X Punisher za darmo w EGS