SkarFest powraca po dwunastu latach przerwy!

fot. materiały prasowe

Największe wydarzenie muzyczne w Skarżysku-Kamiennej po długiej przerwie ponownie wróci na koncertową mapę Polski! SkarFest 2019 (bo o nim właśnie mowa) odbędzie się już w najbliższy weekend, a na scenie wystąpi wielu uznanych muzyków z polskiej sceny rockowej. Jeśli szukacie dokładniejszych informacji odnośnie imprezy, to trafiliście idealnie – większość z nich znajdziecie w poniższym tekście!

Tegoroczna edycja SkarFestu odbędzie się 6 (piątek) i 7 (sobota) września w Skarżysku-Kamiennej. Całość festiwalu będzie mieć miejsce na miejscowym stadionie przy ulicy Piłsudskiego. W ramach imprezy, na scenie wystąpią między innymi takie kapele jak Nocny Kochanek, Happysad i Cree Sebastiana Riedla. Zorganizowana zostanie także wystawa obrazów Ryszarda Rosińskiego oraz wiele innych, interesujących atrakcji.

SkarFest2019 – rozpiska koncertów

Organizatorzy festiwalu podzielili się już także kompletną rozpiską, którzy wykonawcy zaprezentują się podczas pierwszego i drugiego dnia imprezy.

Dzień pierwszy, piątek 6 września

Cyrk Deriglasoff

Fisz Emade Tworzywo

Łukasz Łyczkowski & 5 rano

Sebastian Riedel & Cree

Dzień drugi, sobota 7 września

Gutek

Happysad

Nocny Kochanek

Trzynasta W Samo Południe

Bilety na SkarFest 2019

Wejściówki na tegoroczną edycję festiwalu zakupić można między innymi za pośrednictwem aplikacji Going., bądź w Empiku. Obecnie za bilet jednodniowy zapłacimy 89 złotych, natomiast za karnet obejmujący oba dni imprezy 149 złotych. Zalecamy jednak spieszyć się z zakupem, bo bilety rozchodzą się w bardzo szybkim tempie!

SkarFest powraca po dwunastu latach przerwy - oficjalny plakat
fot. Facebook wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here