Klawiszowiec Guns N’ Roses z nowym teledyskiem

Klawiszowiec Guns N' Roses z nowym teledyskiem
Fot: Blabermouth. net
W zeszłym roku premierę miał debiutancki album solowy Dizzy’ego Reeda – klawiszowca Guns N’ Roses. Krążek nie doczekał się jednak zbyt dużej promocji, ponieważ muzyk zajęty był trasą ze swoim macierzystym zespołem. Teraz, gdy kapela odpoczywa, Dizzy w końcu mógł powrócić do zajmowania się swoim nowym dzieckiem. Na sam początek muzyk zajął się stworzeniem teledysku promującego swoje najnowsze wydawnictwo.

Dizzy Reed – nowy teledysk klawiszowca

Klawiszowiec Guns N’ Roses na swój pierwszy solowy singiel wybrał utwór Rock N Roll Aint Easy. Na video składają się filmy z wykonywania utworu na żywo, urywki z nagrywania płyty w studiu, oraz fragmenty przedstawiające Dizzy’ego podczas gunsowej Not In This Lifetime Tour. Reżyserem klipu jest Scotty Slam. Wydawcą jest natomiast wytwórnia Golden Robot Records. Dizzy o nowej piosence opowiedział w wywiadzie dla portalu Blabbermouth, że:

Piosenka jest o tym jak bardzo trudno było mi, gdy ledwo wiązałem koniec z końcem. Zastanawiałem się gdzie spędzę noc, czy będę w stanie wziąć prysznic i czy coś zjem. Po latach siedziałem w mieszkaniu z moją obecną żoną i gdy grałem na gitarze, ta piosenka przyszła do mnie sama z siebie.

Przypomnijmy, że pierwszy debiutancki album Dizzy’ego miał premierę w lutym 2018 roku. Oprócz klawiszowca Guns N’ Roses, na płycie usłyszeć możemy także partie Richarda Fortusa, Mike’a Dupke, Mike’a Dudy, Cheali Johnson, Dela Jamesa i Ricky’ego Warwicka.

Jeśli chodzi o koncerty promujące nową płytę muzyka, to najnowszy materiał Dizzy’ego usłyszeć możecie na koncertach supergrupy Hookers&Blow, z którą klawiszowiec obecnie jest w trasie.

Debiutancka płyta Dizzy’ego Reeda – tracklista i okładka

Na Rock’ N Roll Ain’t Easy znaleźć możemy dwanaście utrzymanych w rockowym stylu piosenek. Poniżej zapoznać możecie się z kompletną rozpiską tracklisty krążka:

 1. This Don’t Look Like Vegas
 2. Mother Theresa
 3. Cheers 2 R Oblivion
 4. Fragile Water
 5. Dirty Bomb
 6. Mystery in Exile
 7. I Celebrate
 8. Understanding
 9. Crestfallen
 10. Forgotten Cases
 11. Reperations
 12. Rock N’Roll Ain’t Easy

oraz okładką jaka zdobi najnowsze wydawnictwo muzyka Guns N’ Roses

Okładka najnowszej płyty klawiszowica Guns N' Roses
Fot: Facebook muzyka