Dizzy Reed debiutuje z solowym kawałkiem!

Przez ostatnie 20 lat, miłośnicy klasycznego składu  Guns N’Roses na pewno nie mogli narzekać na nudę. W końcu Slash wydał solowy album i dwie płyty z Mylesem Kennedym, Duff McKagan wydał kilka płyt z jego zespołem, Loaded, Izzy Stradlin nagrał kilka solowych albumów, Steven Adler zakładał różne zespoły, a sam Axl w 2008 roku wypuścił na światło dzienne długo oczekiwaną “Chinese Democracy”. Do tej pory tylko jedna osoba z tego klasycznego składu milczała co do wydawnictw i ograniczała się tylko do koncertowania. Jednak to już koniec ciszy ze strony klawiszowca Gunsów! Dizzy Reed debiutuje z solowym kawałkiem!

 

 

 

Muzyk za pośrednictwem portalu Rolling Stone Australia podzielił się z fanami utworem “This Don’t Look Like Vegas”, który promuje jego nadchodzącą płytę. Długo oczekiwane wydawnictwo (Reed wspominał o nim już w wywiadach przeprowadzanych w okolicach 2010 roku) ma ujrzeć światło dzienne już w przyszłym roku i wydane będzie pod skrzydłami wytwórni Golden Robot Records. Na chwilę obecną nie podano żadnych informacji co do muzyków, których prócz Reeda będziemy mogli usłyszeć na płycie, ale prawdopodobne jest, że razem z nim w studiu znaleźli się członkowie jego solowego zespołu oraz różni muzycy, którzy przez ostatnie 20 lat współpracowali z Gunsami. Singla odsłuchać można między innymi pod tym linkiem!

Dizzy razem z GN’R w Polsce!

Przypomnijmy, że Guns N’ Roses (oczywiście z Dizzym w składzie) już 9 lipca zawita do Polski! Zespół wystąpi w Chorzowie na Stadionie Śląskim w ramach trasy “Not In This Lifetime”, która trwa nieprzerwanie od 2016 roku! Bilety w cenach od 220 zł do 449zł  zakupić można między innymi na portalu Ticketmaster. Serdecznie polecamy!

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o