Festiwal NADA już za dwa tygodnie

Festiwal NADA już za dwa tygodnie
fot. Asia Babiel

Wakacje powoli dobiegają końca, ale to nie znaczy, że kończą się okazje do zabawy na festiwalach muzycznych! Festiwal NADA już za dwa tygodnie!

W tym roku toruński Festiwal NADA odbędzie się po raz piąty. Przez czas jego trwania, czyli 12-14 września, Toruń będzie brzmiał naprawdę świetnie! Wydarzenie obejmie kilka punktów na mapie miasta Kopernika – Teatr im. Williama Horzycy, Tumult, Klub NRD oraz PERS.

Festiwal NADA już za dwa tygodnie

Koncert otwarcia odbędzie się 12 września i będzie naprawdę wyjątkowy. W Teatrze im. Williama Horzycy zagra i zaczaruje pianistka Hania Rani. Toruńska publiczność tak bardzo czekała na jej koncert, że bilety na niego zostały wyprzedane. To jednak dopiero pierwszy dzień Festiwalu NADA. Dwa pozostałe prezentują się równie wyśmienicie:

13 września (piątek):
SCENA GŁÓWNA w Tumulcie:
Organek, EABS, Perforated Crebral Party (RU), Kabloonak (LT)
SCENA KLUBOWA W NRD:
Pejzaż, Furia

14 września (sobota):
SCENA GŁÓWNA w Tumulcie:
The Dumplings, Niemoc, HYMMJ (DE), Resina
SCENA KLUBOWA W NRD:
Zamilska, Kruszytop, Foolish Swami

Co oprócz występów na żywo?

NADA to nie tylko wieczory spędzone przy muzyce. Organizatorzy postarali się obecność w programie wydarzeń towarzyszących. W tym roku będzie to wystawa oraz panele dyskusyjne. Więcej szczegółów zostanie zdradzonych wkrótce!

Bilety – gdzie kupić?

Jednodniowe wejściówki dostępne są w cenie 55 zł. Za dwa dni na festiwalu zapłacimy natomiast 89 zł. Wszystkie bilety dostępne są do kupienia na stronie biletomat.pl.
Wstęp na wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.

Jeśli nadal zastanawiacie się czy wziąć udział w wydarzeniu, mamy nadzieję, że przekona Was nasza relacja z ubiegłego roku. Naprawdę warto tam być!

Muzyka NADAwana prosto z Torunia [fotorelacja]

Organizatorem Festiwalu NADA jest Fundacja Nie.Art

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here