Dodatkowe bilety na Bass Astral x Igo!

Bilety na Bass Astral x Igo

Znakomita wiadomość dla fanów Bass Astral x Igo! Ogromne zainteresowanie koncertami zespołu, spowodowało powiększenie planowanej publiczności podczas występów w Poznaniu i Katowicach.

Bilety na Bass Astral x Igo

Absolutnie wyprzedana trasa koncertowa Bass Astral x Igo to jedno z największych wydarzeń muzycznych wiosny. Zainteresowanie koncertami było ogromne, a bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w zaledwie kilka chwil. Dla wielu, którym nie udało nabyć się wejściówki, mamy dobre wiadomości. Do sprzedaży właśnie trafiła dodatkowa pula na koncerty w Poznaniu i Katowicach. Chyba nie musimy specjalnie reklamować tego wydarzenia?

Bass Astral x Igo

W skład duetu Bass Astral x Igo wchodzą Kuba Tracz i Igor Walaszek. Kuba, o pseudonimie artystycznym Bass Astral, jest jego producentem, Igor Walaszek, drugi człon projektu – Igo – udziela się wokalnie. Swoją niesamowitą barwą głosu dopełnia piękne kompozycje Kuby. Pomysł na rozpoczęcie grania muzyki elektronicznej zrodził się kilka lat temu, kiedy obaj panowie grali w rockowym zespole Clock Machine, którego Igor nadal jest wokalistą. Do tej pory nagrali dwa studyjne albumy: Discobolus (2016) i Orell (2017).

Zespół Bass Astral x Igo wystąpił na najważniejszych festiwalach w Polsce: Open’er Festival, Męskie Granie czy Off Festival. Zagrał wiele koncertów w Polsce i kilka za granicą. Większość z nich bardzo szybko była wyprzedana, a sale wypełnione po brzegi. Siła duetu jest nie do oszacowania.