Męskie Granie 2018 wystartowało w Poznaniu [fotorelacja]

Męskie Granie 2018 wystartowało w Poznaniu
fot. Asia Babiel

Na start tej trasy czeka się już od finałowego koncertu jej poprzedniej edycji. Teraz w końcu można to wykrzyczeć, Męskie Granie 2018 wystartowało w Poznaniu!

Ruszyli z kopyta! Pierwszy przystanek tegorocznej edycji Męskiego Grania za nami. Kultowa już trasa 14 lipca odwiedziła Poznań, zwany miastem doznań chyba nie bez przyczyny, bo tych tej pięknej soboty było multum. Było gorąco, nie tylko dlatego, że pogoda dopisała! Oprócz żaru lejącego się z nieba, organizatorzy zapewnili Na dwóch scenach pojawiła się śmietanka polskich artystów.

Koncertowy wieczór rozpoczął koncert zespołu Pogodno. Panowie wraz z gośćmi zaczęli na wysokim poziomie. Każdy kolejny występ przygotowywał widownię na apogeum emocji, które nastąpiło wraz z koncertem Orkiestry Męskiego Grania. Tym bardziej wyczekiwanym, że organizatorzy i tegoroczny skład zapowiadali iż do tematu podeszli nieco inaczej. Trzej Muszkieterowie – Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło oraz Kortez – wzięli na warsztat wiele nowych utworów, jak na przykład Grandę Moniki Brodki czy Sorry Polsko autorstwa Marii Peszek. Trzeba przyznać, że połączenie tych trzech osobowości było bardzo dobrym pomysłem, dzięki temu cały występ był bardzo różnorodny. Panowie po prostu zrobili dobrą robotę! Nic więc dziwnego, że z tłumu opuszczającego teren Cytadeli co chwilę słychać było okrzyki Takie to miłe! (cytat pochodzi z singla Początek)

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z tego dnia.

Zapraszamy również do przeczytania relacji z Poznania.

Pierwszy przystanek trasy Męskie Granie 2018 w Poznaniu zakończony sukcesem!