Premierowy singiel Męskie Granie Orkiestra 2018! Posłuchaj utworu “Początek”!

singiel Męskie Granie Orkiestra
fot. facebook.com/MeskieGranie

Nadeszła długo oczekiwana chwila: poznaliśmy tegoroczny skład Męskie Granie Orkiestra! Na falach Radiowej Trójki przedstawiono nam trzech muszkieterów tegorocznej edycji – Dawida Podsiadłę, Krzysztofa Zalewskiego oraz Korteza. W dodatku do tych ogłoszeń przedstawiono także singiel Męskie Granie Orkiestra 2018 – Początek.

Niedawno organizatorzy przekazali informację o tegorocznej trasie światu, a dosłownie przed chwilą dowiedzieliśmy się jaki skład będzie promował tę trasę oraz poznaliśmy premierowy singiel Męskie Granie Orkiestra 2018!

Trzech Muszkieterów

Zdążyliśmy się przyzwyczaić, że trasa Męskie Granie co roku skupia na scenie prawdziwą czołówkę polskich artystów. Od paru lat na czele Orkiestry stoją osobistości, które można zaliczyć naprawdę do śmietanki muzyków znad Wisły. Co roku także ogłoszeniom składu dyrygentów i frontmanów orkiestry towarzyszy duże oczekiwanie. Kto w tym roku stanął na czele? Śpieszymy donieść, że jest bardzo zadowalająco! Na czele staną bowiem:

  • Dawid Podsiadło
  • Krzysztof Zalewski
  • Kortez

Trzeba przyznać, że połączenie równie zaskakujące, co interesujące. Trzy osobistości, które swoją charyzmą i talentem potrafią zdziałać cuda oraz porwać tłumy.

Singiel Męskie Granie Orkiestra 2018

Co wynikło z takiego połączenia? Świat poznał singiel promujący tegoroczną trasę – Początek. Utwór bardzo ciekawy i od razu wpadający w ucho. Kawałek, który dokonał rzeczy pozornie bardzo trudnej – połączenia trzech odmiennych muzycznych światów, jakie reprezentują liderzy tegorocznej trasy.

Oto, co organizatorzy trasy Męskie Granie mówią o teledysku oraz tegorocznej trasie:

Teledysk do utworu nagrany jest mastershotem, czyli jednym, długim, perfekcyjnie dopracowanym ujęciem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem. Wymagało to od całej ekipy wielkiego zaangażowania, wielu prób i niesamowitego skupienia. Na potrzeby klipu, utwór został wykonany na planie na żywo, podczas nagrywania tego konkretnego ujęcia i żadne elementy piosenki nie były dogrywane oddzielnie w studio nagraniowym. Szczególnym wyzwaniem był fakt, że przez większą część utworu muzycy są w ciągłym ruchu.

Przed nami już dziewiąta edycja trasy Męskie Granie z nowym składem i zupełnie nową muzyczną energią – mówi Marta Kuropatwińska, Marketing Manager marki Żywiec. W tym roku po raz kolejny usłyszymy najlepszych polskich artystów, którzy zaserwują publiczności olbrzymią dawkę muzycznych emocji na najwyższym poziomie. Nie zabraknie oryginalnych kolaboracji i artystycznych niespodzianek – dodaje.

Dla nas Początek jest bardzo interesujący! Co wy myślicie o utworze, który od dziś będzie podbijał listy przebojów jako singiel Męskie Granie Orkiestra 2018?