Zmotywuj się z Fit Lovers! [recenzja]

fot. Diana Łętocha

Każdy z nas marzy o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Pragniemy podobać się innym, a także czuć się dobrze we własnej skórze. To głównie dlatego katujemy się dietami i treningami, które w rezultacie nie zawsze przynoszą upragnione efekty. Czy istnieje więc przepis idealny, dzięki któremu nie tylko będziemy dobrze wyglądać, ale i świetnie się czuć? Duet Fit Lovers ma dla Was rozwiązanie!

Zamarzyła nam się kariera medialna

Fit Lovers to dobrze wszystkim znana para blogerów-celebrytów. Pamela i Mateusz od kilku lat prowadzą własną działalność, publikują vlogi i występują w popularnych programach telewizyjnych. Często prowadzą treningi i organizują eventy. Znani są jednak przede wszystkim z zamiłowania do zdrowego stylu życia i zarażania pozytywną energią swoich licznych fanów!

Ta książka to my w czystej postaci

Na wstępie poznajemy bliżej historię naszego duetu – dowiadujemy się, kim jest Mateusz i Pamela oraz w jaki sposób się poznali. Na dalszych stronach opisują początki swojej działalności, która w szybkim tempie zaowocowała karierą. Książka ma formę kalendarzyka – czytelnik może spisywać swoje przemyślenia, cele i osiągnięcia. W poradniku znajdują się zadania i wskazówki, które mają inspirować do zmian na lepsze.

Poradnik Fit Lovers – Para na całe życie podejmuje wiele tematów – oprócz tematyki zdrowego odżywiania i sportu znajdziemy również wątek mody, przyjaźni, miłości, podróży, sukcesu i życia codziennego.

Jedyną osobą, która może odmienić twoje życie, jesteś ty sam

Książka napisana jest łatwym w odbiorze językiem, choć niekiedy pojawiają się pojedyncze błędy stylistyczne, które troszkę zaburzają spójność tekstu. Wiedza, którą przekazują, jest konkretna i poparta przykładami, a także własnym doświadczeniem sportowców. Opowiadają również o trudnościach i chwilach zwątpienia, doradzają także, jak z nimi walczyć. W książce znajduje się mnóstwo zdjęć z sesji zdjęciowych oraz z ich prywatnego archiwum. Przepisy znajdujące się w poradniku są łatwe do przygotowania, a treningi nadają się dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

Pasja to szczęście, które otrzymujemy za darmo

Dużym plusem jest różnorodność treningów, które można wykonywać w zaciszu domowym – solo, jak i w parze. Fit Loversi przygotowali ćwiczenia na poszczególne części ciała, a także treningi na metabolizm czy ból karku. Również dzielenie się z czytelnikami swoimi słabościami i osobistymi przeżyciami zasługuje na pochwałę. Z książki bije energia, optymizm oraz pasja.

Miałam okazję uczestniczyć w konsultacjach oraz ćwiczyć na treningu tej dwójki i muszę przyznać, że w rzeczywistości są równie sympatyczni i przyjaźni, jak to wygląda w ich mediach czy książce. Są autentyczni, pełni energii i zakochani – zarówno w sobie, jak i w treningach!

fot. Diana Łętocha

Zmotywuj się z Fit Lovers!

Książka Fit Lovers – Para na całe życie to poradnik skierowany głównie do osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze zdrowym stylem życia. Zawiera szereg wskazówek na różne tematy, sporą dawkę motywacji, przykładowe przepisy i treningi dla każdego.

Osoby z wyższym poziomem zaawansowania mogą czuć niedosyt w kwestii diet i treningu, jednak entuzjazm fit pary, ich autentyczność i optymizm z pewnością Was zmotywują do podejmowania nowych celów! Polecam.


Zapraszamy wszystkie osoby aktywne oraz rozpoczynające przygodę z treningami do zapoznania się z artykułem Z kim warto trenować w domu!