Wydawnictwo Czarna Owca – przegląd zapowiedzi

Wydawnictwo Czarna Owca przygotowało na najbliższe miesiące obszerny wybór zapowiedzi literackich.

Najbardziej zadowoleni będą miłośnicy powieści kryminalnych i thrillerów. Pośród zapowiedzi znalazł się również poradnik skierowany do kobiet autorstwa Emily i Amelii Nagoski, Wypalenie – Jak wyrwać się z koła stresu, którego premiera odbędzie się 30.09.2020. Siostry radzą, jak pozbyć się swoich problemów, a tym samym źródła stresu prowadzącego do wypalenia. W książce oprócz porad, znajdziemy również karty pracy i przykładowe ćwiczenia.

Wydawnictwo przygotowało również coś specjalnie dla mężczyzn, Nie chcę o tym mówić, jak poradzić sobie z męską depresją autorstwa znanego terapeuty rodzinnego, Terrence Real, który jest również autorem wielu innych książek o tematyce psychologicznej. Data premiery: 29.07.2020

Najciekawsze zapowiedzi

Większość propozycji to tytuły zagranicznych twórców. Pośród nich znalazło się również miejsce na powieść rodzimego autora Krzysztofa Domaradzkiego – Sprzedawca

Krzysztof Domaradzki to polski pisarz, autor powieści kryminalnych. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa, autor takich książek jak: Detoks, Trans, czy Reset oraz pracownik magazynu Forbes, gdzie prezentuje czytelnikom historie największych polskich przedsiębiorców – milionerów.

Głównym bohaterem najnowszego dzieła Domaradzkiego również jest milioner, mężczyzna o nazwisku Kacper Beger. Beger to człowiek sukcesu, odnoszący liczne sukcesy w życiu zawodowym. Za maską utalentowanego przedsiębiorcy skrywa się jednak drugie, mroczne oblicze. Dla psychopatycznego manipulanta,  jedyną istotną wartością w życiu jest czerpanie przyjemności. Idealne, skrupulatnie budowane od podstaw życie mężczyzny komplikuje się. Na trop popełnionych przez niego zbrodni trafia dwoje policjantów z Komendy Stołecznej Policji.

Wydawca zapewnia, że książka nie jest typowym kryminałem: – To wykorzystująca kryminalną oś fabularną opowieść o wynaturzonej stronie dużego polskiego biznesu. Momentami prześmiewcza i zabawna, momentami przerażająca. Pokazująca przykre konsekwencje przerośniętego ego, nieracjonalnych ambicji, braku etyki w biznesie i życiu. A także szkodliwej wiary w to, że pieniądze, kontakty i pozycja zawodowa gwarantują górnym kilku procentom społeczeństwa większe prawa niż przeciętnej większości”.

Opis zdecydowanie zachęca do przeczytania. Ta 576 stronicowa książka wydana została w lipcu 2020, a data premiery ustalona jest na 15.07.2020.