Zaplanuj sobie życie z Momonde.!

fot. Diana Łętocha

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna. Z dnia na dzień dzieje się coś niespodziewanego, więc ciężko cokolwiek zaplanować. Są jednak daty, o których powinniśmy pamiętać, jak urodziny mamy czy wizyta u lekarza, jednak gdy jest ich zbyt wiele, robi się problem. Pozwól, że od teraz Momonde. zapamięta je za Ciebie!

O firmie Momonde.

Momonde. to polska marka, która projektuje i produkuje głównie plannery, torby oraz basicowe ubrania. Powstała z miłości do piękna oraz funkcjonalności. Firma tworzy stylowe i oryginalne produkty dla kobiet, które cenią sobie luz i wygodę, a także mają dobry gust.

fot. Diana Łętocha

Minimalistyczne plannery na 2021 rok

Główną dumą sklepu są urocze plannery. Pomimo iż są skromne i delikatne, to wszystkie są wyjątkowe i niepowtarzalne. Są również bardzo starannie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Na stronie znajdują się cztery podstawowe kategorie: podstawowy, czyli Planner 2021, Planner Profesjonalisty 2021, Planner Niedatowany oraz Planner Akademicki na rok 2020/2021. Większość z nich dzieli się również na dzienne i tygodniowe, w zależności od preferencji.

fot. Diana Łętocha

Planner Dzienny 2021

Najpowszechniejszym rodzajem kalendarza jest planner dzienny. W Momonde. mamy do wyboru kilka wzorów: od jednolitej kolorystyki, jak klasyczna czerń, po kwiatowy print, a każdy z nich ma piękną nazwę. Moim wyborem był Bubblegum o delikatnym, różowym odcieniu. Jest piękny, kobiecy i bardzo stylowy, co zawdzięcza głównie delikatnej, złotej ozdobie w postaci napisu: It’s time to write. Jest poręczny i nie duży, dzięki czemu zmieści się do torebki i mam go pod ręką, gdy jest mi potrzebny.

fot. Diana Łętocha

Zawiera plan od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku. Po otwarciu plannera mamy także skrócony mini kalendarz i to nie tylko na 2021 rok, ale i na 2022. Ponadto plan roczny i – co ciekawe – tabelę nawyków. Każdy miesiąc poprzedza tabela z planem miesięcznym oraz finansowym. Plan dzienny zajmuje natomiast największą część całości, co jest dla mnie zdecydowanie na plus. Jest wystarczająco dużo miejsca na obszerne notatki, plany, cytaty czy rozmyślania. Na końcu znajdziemy miejsce na zapisywanie szkoleń, urlopów, wydarzeń, postanowień czy nawet na listę prezentów.

Dla lubiących pisać dużo (jak widać po recenzji, ja do nich należę) są także dodatkowe karty brudnopisu. Miłą niespodzianką są także błyszczące naklejki, które są symbolami. Możemy nimi przyozdobić planner lub potraktować je jako wskazówkę (np. naklejka kawy, czyli kawa z przyjaciółką na mieście).

Jeśli chcecie, by Wasz planner był jeszcze bardziej wyjątkowy i przykuwał uwagę, możecie skorzystać z dodatkowych możliwości, jaką jest personalizacja kalendarza w postaci tłoczonego złotego monogramu czy metalowych okuć narożników. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach. Ja skorzystałam i jestem zachwycona. Model Bubblegum jest również dostępny w wersji tygodniowej.

fot. Diana Łętocha

Planner Profesjonalisty 2021

Moim drugim wyborem jest Planner Tygodniowy dla Profesjonalisty. Prezentowany na zdjęciach poniżej model to Pinot Noir (nazwa bardzo adekwatna, od razu skradła moje serce). Ten rodzaj sprawdzi się u osób, których zawód polega na spotkaniach z klientami, a więc: u projektantów, kosmetyczek, stylistów, trenerów, prawników, etc. Plan dnia jest ściśle dostosowany pod harmonogram.

fot. Diana Łętocha

Tygodniowy planner zawiera tygodniowe kalendarium od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku i tak, jak wyżej prezentowany model zawiera skrócony kalendarz na 2021 i 2022 rok, plany roczne i plany nawyków. Posiada również tabelę planu miesięcznego oraz finansowego, który poprzedza dany miesiąc. W kalendarzu dominuje jednak ten tygodniowy w pionowym układzie, a każdy tydzień znajduje się na dwóch stronach. Na końcu znajdują się listy zamówień, ważne kontakty, plany i szkolenia, urlopy, wydarzenia, postanowienia i listy prezentów. Jest również kilka kartek brudnopisu, a także urocze naklejki. Ta wersja dostępna jest także w formie dziennej i można ją spersonalizować, jeśli sobie tego życzycie.

fot. Diana Łętocha

Momonde.

Momonde. to wyjątkowa firma, która tworzy swoje piękne produkty w Polsce. Plannery tej marki są wyjątkowe i niesamowicie pomocne przy planowaniu czegokolwiek. Stanowią niezbędnik kobiecej torebki oraz umilacz wolnego czasu. Każde zamówienie jest starannie przygotowane i zapakowane w śliczny, stylowy lniany woreczek z nazwą firmy. Dodatkiem są też karteczki z komplementem. Kalendarze oraz ubrania znajdziecie na stronie momonde.co.


Jeśli szukasz inspiracji na jesienny makijaż, koniecznie przeczytaj artykuł o jesiennych trendach makijażowych 2020!