Harry Styles zaprezentował teledysk do utworu „Golden”

Harry Styles | fot. materiały prasowe Sony Music

Harry Styles, ex-gwiazda zespołu One Direction, zaprezentował teledysk do kolejnego singla z albumu Fine Line.

Golden promuje drugi solowy album wokalisty

Piosenka Golden to już piąty singiel z wydanego w zeszłym roku albumu Fine Line. Wcześniej otrzymaliśmy teledyski do utworów Lights Up, Adore YouFalling oraz Watermelon Sugar. Drugi solowy krążek zebrał dobre opinie krytyków, co umocniło pozycję Harry’ego Stylesa w branży muzycznej. Klip do piosenki został wyreżyserowany przez Bena i Gabe’a Turnerów, a nagrane zostało na włoskim wybrzeżu Almafi.

Zobacz teledysk do utworu Golden

Ogromy sukces Harry’ego!

Utwór Golden zdążył już pokryć się złotem według certyfikacji RIAA, a single z tego samego albumu Watermelon Sugar i Adore You zyskały status kilkukrotnej platyny oraz znalazły się na pierwszym miejscu radiowej listy Hot AC. Watermelon Sugar, który w Polsce zdobył status podwójnej platyny, był też pierwszym utworem Harrego, który trafił na pierwsze miejsce listy magazynu Billboard Hot 100. Album Fine Line zadebiutował na miejscu pierwszym miejscu listy Billboard 200 i został już okrzyknięty jednym z 500 najlepszych albumów wszech czasów przez magazyn Rolling Stone. Całkiem niezły wynik, prawda?

Harry Styles w Polsce!

Promując album Fine Line, Harry Styles miał odwiedzić Kraków i dać swój pierwszy koncert w Polsce. Występ miał odbyć się w maju, ale pandemia pokrzyżowała plany artyście oraz organizatorowi koncertu. W związku z tym, koncert został przeniesiony na 25 lutego 2021 roku. Wydarzenie ma się odbyć w krakowskiej Tauron Arenie. Obserwujemy bieżącą sytuację na świecie i mamy nadzieję, że występ będzie mógł się odbyć zgodnie z planem. Aktualnie wszystkie bilety na koncert Harry’ego Stylesa w Polsce są wyprzedane.

#10YearsOf1D

W lipcu tego roku miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla Harry’ego Stylesa oraz wszystkich fanów One Direction. Dokładnie 23 lipca przypadała 10. rocznica powstania zespołu! Aby uczcić okrągłą rocznicę, ku ekscytacji wiernych fanów, powstała nowa, jubileuszowa strona internetowa 1D,  specjalnie przygotowane dla sympatyków zespołu okazjonalne wideo, interaktywne playlisty i inne okolicznościowe aktywności na platformach cyfrowych.

Specjalna strona internetowa 10 lat One Direction jest wciągającym, interaktywnym doświadczeniem dla fanów. Witryna to oś czasu przedstawiająca historię grupy, od pierwszego przesłuchania aż do momentu zawieszenia działalności zespołu. W jednym miejscu znajdziecie archiwum teledysków, występów telewizyjnych, materiałów zakulisowych i innych rzadko dotychczas dostępnych treści. Fani mogą wygenerować na stronie własną playlistę „mixtape”, która zostanie spersonalizowana w zależności od sposobu indywidualnej interakcji każdego fana z treścią witryny. Umożliwi także łączenie się z wybranymi serwisami streamingowymi  i zapisywanie playlist na ich kontach.

Jubileuszowy klip

Nowe, jubileuszowe wideo 10 Years of One Direction stworzone z okazji rocznicy już jest! Film dokumentuje najważniejsze wydarzenia z kariery zespołu. Od występów w programie X Factor po wydanie singla History. Będą w nim fragmenty teledysków, występów i filmów dokumentujących zdarzenia zza kulis. Zobaczymy tu również szczególną relację, jaką One Direction ma ze swoimi fanami. Dodatkowo rocznicę uwieczniły specjalne wersję teledysków What Makes You Beautiful, Live While We’re Young, Story Of My Life, Steal My Girl oraz History w jakości 4K.