Jann dołączył do projektu FONOBO Pitcher

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie FONOBO

Projekt FONOBO Pitcher ogłasza nowych artystów z prędkością światła i zapowiada debiut kolejnej perełki. Już 5 listopada 2020 r. ukaże się pierwszy singiel… Janna.

O artyście

Jann ma dwadzieścia jeden lat, mieszka w Londynie i studiuje songwriting na prestiżowej uczelni BIMM, którą ukończyli m.in James Bay i George Ezra. Wcześniej uczęszczał do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry i śpiewał w chórze. Jest kontratenorem a jego głos ma czterooktawową skalę. Jann to wszechstronny i uzdolniony wokalista, który, pomimo klasycznego wykształcenia, w swojej twórczości jest zorientowany na ambitny pop i muzykę alternatywą.  Debiutancki singiel pt. Do you wanna come over? ukaże się już 5 listopada 2020 r. w ramach projektu FONOBO Pitcher prowadzonego przez wytwórnię muzyczną FONOBO Label.

O projekcie

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera. Akcja trwa do odwołania.