W Ghost of Tsushima sami wybierzemy poziom trudności

Ghost of Tsushima

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie przepadają za narzuconym poziomem trudności – w Ghost of Tsushima będziemy mogli ustalić go sami. Produkcja będzie więc odpowiednia zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i tych mniej doświadczonych.

Według słów twórców, tytuł na najwyższym poziomie trudności będzie stanowić prawdziwe wyzwanie. Szczególnie trudne mają być walki w obozach nieprzyjaciela, gdzie wybrani przeciwnicy mogą podobno powalić bohatera jednym ciosem. Jako równie wymagające zapowiadane są pojedynki szermiercze, które realizowane będą z kinowym rozmachem. Wygląda więc na to, że miłośnicy hardkoru rodem z produkcji od From Software znajdą tutaj coś dla siebie.

Na szczęście mniej zahartowani gracze też będą mogli uczestniczyć w przygodach samuraja z Tsushimy. Dostępne poziomy trudności mają umożliwić zabawę nawet początkującym. Jak mówią deweloperzy, gra jest wymagająca, ale tylko wtedy, gdy sami tego chcemy. Rozgrywkę będzie można sobie ułatwić lub utrudnić w dowolnym momencie. Przypominamy, że premiera Ghost of Tsushima zaplanowana jest na 17 lipca. Gra studia Sucker Punch to jeden z ostatnich tytułów ekskluzywnych na konsolę Playstation 4.

Civilization VI dostępne za darmo na Epic Games Store

Civilization VI dostępne za darmo na Epic Games Store