Sea of Thieves – data premiery na Steamie ujawniona

Sea of Thieves

Sea of Thieves, czyli multiplayerowa gra w pirackich klimatach na początku czerwca zadebiutuje na platformie Steam. Poznaliśmy też cenę produkcji.

W kwietniu dowiedzieliśmy się, że Sea of Thieves po ponad dwóch latach od premiery pojawi się na Steamie – do tej pory produkcja dostępna była jedynie na platformie Microsoft Store. Teraz poznaliśmy dokładną datę: gra zadebiutuje już 3 czerwca w cenie 39,99 dolarów (mniej więcej 165 zł). Microsoft wypuścił też nowy zwiastun produkcji celebrujący to wydarzenie:

W pierwszych miesiącach od premiery, która nastąpiła 20 marca 2018 roku na PC i Xboxie One Sea of Thieves nie miało lekko. Ta wyprodukowana przez Rare wieloosobowa produkcja, w której gracze mogli zasiąść za sterami własnego pirackiego statku nie oferowała początkowo wielu atrakcji. Twórcy wzięli sobie do serca krytykę i po licznych aktualizacjach tytuł prezentuje się znacznie lepiej. Dodano m.in. nowe wyzwania, aktywności i misje, które znacznie uatrakcyjniły monotonną wcześniej rozgrywkę. Rare nie planuje na tym poprzestać – w przyszłości możemy liczyć na więcej aktualizacji z nową zawartością.

Civilization VI dostępne za darmo na Epic Games Store

Civilization VI dostępne za darmo na Epic Games Store