Civilization VI dostępne za darmo na Epic Games Store

Civilization VI jest kolejną darmową grą, którą gracze mogą otrzymać na Epic Games Store. To kolejny silny tytuł od twórców Fornite’a.

Epic wyciąga kolejną silną kartę z rękawa. Po rozdaniu jednej z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów – Grant Theft Auto V przyszła kolej na jedną z najlepszych serii strategii. Do zestawienia dołącza bowiem Civilization VI. Aby odebrać swój darmowy egzemplarz z grą będziecie musieli jedynie zalogować się na swoje konto i przejść do sklepu. Banner z darmowym rozdawnictwem wyświetli się na Waszych oczach. Wystarczy kliknąć i przypisać produkcję do biblioteki. Oferta będzie dostępna do 28 maja do 17:00. Po przypisaniu produkcja zostanie z Wami na stałe.

Civilization VI

Seria Civilization swoją karierę rozpoczęła jeszcze w poprzednim stuleciu. Choć na łamach serii koncepcję zmieniano wiele razy to w ogólnym rozrachunku przedstawia się ona następująco: wcielamy się w jedną z dostępnych nacji i prowadzimy jej rozwój na przestrzeni dziejów. Od struktur plemiennych do rozbudowanych technologicznie imperiów. W grze walczymy nie tylko o zwycięstwo militarne, ale także rozwój kulturowy, religijny, edukację. Civilization VI to podobnie jak poprzednie gry z serii produkcja rozbudowana, która może starczyć na setki godzin by zgłębić jej wszystkie zakamarki.

Zamierzacie zgarnąć spróbować swoich sił jako przywódca wielkiego imperium? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok