TOHU – jest film przedstawiający zapis rozgrywki

TOHU
Gra TOHU ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku

Irregular Corporation opublikowało film przedstawiający zapis  rozgrywki w grę TOHU, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Z filmu dowiadujemy się m.in., że gracz będzie miał do wyboru dwie postaci: dziewczynkę oraz jej alter ego – Cubusa, pomiędzy którymi będzie mógł się przełączać. Celem gry będzie uratowanie świata zamieszkałego przez główną bohaterkę przed pewną zagładą. Gracz będzie musiał przemierzyć niezwykłą planetę obfitującą w piękne krajobrazy i rozwiązywać niekiedy trudne i zawiłe łamigłówki, które będą na niego czyhać podczas rozgrywki.

Przygoda w TOHU rozpoczyna się, gdy spokojny świat zamieszkały przez różnorakie zwierzęta zostaje nawiedzony przez dziwną istotę. Bohater, chcąc wywołać chaos, niszczy święty silnik, który jest kluczem do świata TOHU. Od tego momentu życie mieszkańców planety jest zagrożone. Ich los zależy jedynie od poczynań głównej bohaterki i jej alter ego – Cubusa.

Od strony graficznej świat to jedna z najlepszych rzeczywistości wykreowanych w grze. Jest pięknie stworzony i skomponowany. Występuje w nim wiele niezwykłych stworzeń, a każdy szczegół jest niezwykle dopracowany. Tak wyjątkowo przygotowana gra nie jest przypadkiem. Producent TOHU – Fireart Games skupia się na tworzeniu pięknych, wyjątkowych pod względem graficznym gier z doskonałym wrażeniem z rozgrywki. W grze wykorzystano ścieżkę dźwiękową „Hollow Knight” Christophera Larkina.

Gra TOHU zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Produkcja będzie dostępna na Steamie, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

TOP 3: Odprężające, darmowe gry na telefon

TOP 3: Odprężające, darmowe gry na telefon