“Poławiacze dusz” czyli skarby, jezuici i mordercza intryga – nowa książka Hanni Münzer

Niedawno do księgarń trafiła nowa powieść Hanni Münzer, Poławiacze dusz. Tom otwiera cykl pod tym samym tytułem. Autorka takich bestsellerów jak Miłość w czasach zarazy tudzież Marlene zaprasza nas do świata sensacji i tajemnic.

W czasie remontu posiadłości norymberskiego przedsiębiorcy robotnicy odkrywają legendarny skarb. Niedługo potem jeden z członków rodziny zostaje brutalnie zamordowany… Tymczasem młody jezuita, Lukas, zostaje wezwany do samego generała Jezuitów. Świadom, że jego dni na tym świecie są policzone, przełożony Lukasa przekazuje mu klucz do bankowej skrytki, w której zdeponował odkryte przed laty skarby. Jakie mroczne sekrety Kościoła i jezuitów odkryją bohaterowie powieści?

Najnowsza powieść Münzer splata cechy thrillera i romansu. Poławiacze dusz zabierają czytelników do świata sekretów Kościoła i zakonu jezuitów. Nie zabraknie też morderstw, porwań, spisków oraz wielkich namiętności. Powieść „Poławiacze dusz” ukazała się 2 września nakładem wydawnictwa Insignis. Zapraszamy do księgarń!