The Bridge kolejną darmową grą w Epic Games Store

Obecnie w Epic Games Store można wyłapać za darmo Horace. Już niedługo twórcy Fortnite’a udostępnią za to The Bridge – logiczną grę platformową wzorowaną na malarstwie M.C. Eschera.

Epic Games Store co tydzień udostępnia darmowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 16 stycznia. W jej ramach możemy dostać Horace – nietypowy platformer opowiadający o robocie, który próbuje zjednoczyć rozbitą rodzinę. Co czeka nasze biblioteki już niedługo?

Horace do wyłapania za darmo na Epic Games Store

Od 23 stycznia na nasze dyski będziemy mogli za darmo przyjąć The Bridge. Jest to niezależna i niewielka gra w której wcielamy się w bliżej nieokreśloną postać siedzącą pod drzewem. Gra oddaje nam kontrolę nad kamerą a obracając nią sprawiamy, że z drzewa na głowę protagonisty spada jabłko budząc go tym samym. Postać rusza do swojego domu, gdzie odkrywa szereg zamkniętych drzwi, a za nimi zagadki do rozwiązania. Każdy kolejny poziom to zagadka abstrakcyjna stworzona w stylu obrazów M.C. Eschera, w której drogi i przejścia zapętlają się w nienaturalny sposób. W produkcji należy porzucić klasyczne rozumienie perspektywy i fizyki, ponieważ w kolejnych zagadkach logicznych świat trzeba obracać i przemierzać w sposób bardziej abstrakcyjny, aby osiągnąć sukces.

Zamierzacie zgarnąć za tydzień The Bridge? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok