Horace do wyłapania za darmo na Epic Games Store

Na Epic Games Store zawitała kolejna darmowa gra. W tym tygodniu dostaniemy Horace – nietypowego platformera opowiadającego o robocie, który próbuje zjednoczyć rozbitą rodzinę.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce grę Horace. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: Horace) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe, a dostępna za darmo jest do 23 stycznia do 17:00, kiedy to w skład promocji wejdzie kolejna produkcja: The Bridge.

A co za tydzień? The Bridge kolejną darmową grą w Epic Games Store

Horace to niezależna i niewielka gra opowiadająca o małym robocie, który powraca po latach niefunkcjonowania do swojej rodziny i odkrywa, że jej dawni członkowie są rozsiani po świecie. Postanawia wyruszyć w podróż aby znów ich zjednoczyć. Produkcja jest bardzo zróżnicowanym platformerem. Trzon rozgrywki stanowi przechodzenie wymagających od gracza zręczności etapów w którym robot będzie skakał, biegał, unikał zagrożeń, ale także zmieniał punkt grawitacji żonglując mapą we wszystkich 360 stopniach. Do tego na swojej drodze napotkamy wiele arcadeowych minigier, które starszym graczom przypomną czasy Atari, Pegazusa i Commodore’a. Produkcja posiada wysoki poziom trudności.

Zamierzacie zgarnąć Horace i spróbować swoich sił w emocjonalnej podróży w imię jedności rodziny? Dajcie nam znać w komentarzach!

Metro Redux już wkrótce na Nintendo Switch!

Metro Redux już wkrótce na Nintendo Switch!