Scooby-Doo w nowej planszówce od The Op Games

Scooby-Doo: Escape from the Haunted Mansion
źródło: materiały prasowe

Przygody Scoobiego, Kudłatego i reszty ekipy to jedna z najpopularniejszych bajek dzieciństwa wielu z naszych czytelników. Co zatem powiecie na możliwość wcielenia się w bohaterów animacji na swoich stołach? Zapowiedziana została gra Scooby-Doo: Escape from the Haunted Mansion. Oto czego możemy się spodziewać

Wydawnictwo The Op Games zapowiedziało, że w maju tego roku wyda kooperacyjną grę Scooby-Doo: Escape from the Haunted Mansion. W planszówce staniemy się amatorskimi pogromcami duchów. Musimy odgadnąć zagadkę nawiedzonej rezydencji Lady Fairmont.

Współpraca kluczem do sukcesu

Scooby-Doo: Escape from the Haunted Mansion to domowa gra typu escape room. Wcielimy się tutaj w rolę nastoletnich przyjaciół i ich odważnego psiego kumpla, aby rozwiązać mroczną zagadkę. Musimy współpracować, aby rozszyfrować wskazówki i znaleźć drogę do nawiedzonego dworu. Naszą pomocą w odgadnięciu tajemnicy rezydencji Lady Fairmont jest ponad pięćdziesiąt wskazówek, ukrytych w elementach i interaktywnej planszy. Dzielimy się pięcioma książkami z opowieściami do przeczytania. Razem pracujemy nad uzupełnieniem brakujących szczegółów opowieści. Różne części są przechowywane w tajnych kopertach, które można otworzyć, gdy załoga odblokowuje odpowiedzi.

Planszówka nie przewiduje limitu graczy. Każda rozgrywka oferuje unikalną fabułę i cel, aby zapewnić jedyną w swoim rodzaju zabawę. Od maja możemy nabyć grę, jednak wyłącznie w anglojęzycznej wersji.

Darmowy weekend z Dying Light z okazji 5-lecia wydania

Darmowy weekend z Dying Light z okazji 5-lecia wydania