Darmowy weekend z Dying Light z okazji 5-lecia wydania

Dying Light

Miła niespodzianka od Techlandu! Z okazji 5. rocznicy wydania Dying Light twórcy udostępniają grę za darmo na czas weekendu i zachęcają do uczestnictwa w specjalnych eventach.

Przeżyjmy to jeszcze raz

Dying Light, czyli zombie survival w otwartym świecie pojawił się na rynku 30 stycznia 2015 roku. Techland postanowił nawiązać do tego jubileuszu i nagrodzić wszystkich fanów tytułu. Do 19 marca zaplanowano serię wydarzeń i wyzwań związanych ze światem gry. Co tydzień będzie można wypróbowywać nową, popularną w społeczności aktywność. Obecnie dostępne jest polowanie na przemieńców i wcielenie się w superbohatera Harran. Dla chętnych stworzono także Easy Mode, czyli tryb fabularny, który ogranicza zagrożenie ze strony zombie, skraca czas trwania nocy i wzmacnia głównego bohatera, dzięki czemu gracz może spokojnie skupić się na opowiadanej historii.

Dying Light
Gotowi na wycieczkę do Harran?

W oczekiwaniu na część drugą

Dying Light bezpłatnie upolujemy na Steamie. Promocja trwa od dzisiaj i zakończy się w niedzielę o godzinie 19:00. W oczekiwaniu na przełożoną premierę drugiej części gry jeszcze raz będziemy mogli przenieść się do miasta przejętego przez zmutowanych odmieńców. Hit z 2015 roku zapewni nam około 20 godzin survivalowej rozrywki.

Assassin’s Creed Syndicate i Faeria do wyłapania za darmo na EGS

Assassin’s Creed Syndicate i Faeria do wyłapania za darmo na EGS