Print and play – popularne gry w darmowej wersji do wydruku!

Print and play
źródło: pexels.com

Print and play to zaskakująca inicjatywa Rebel.pl. Wydawnictwo stworzyło stronę, na której znajdziemy bezpłatne wersje ich popularnych gier do własnego wydruku.

Wydawnictwo Rebel.pl przy współpracy z firmą Asmodee stworzyło stronę internetową z najpopularniejszymi grami familijnymi w formie plików do pobrania. Print and play w chwili obecnej dostarcza 6 znanych tytułów, jednak inicjatorzy zapewniają – to nie koniec. Pula darmowych  gier wzrośnie w najbliższych dniach.

W tych trudnych czasach światowego kryzysu spowodowanego Covid-19, zdecydowaliśmy się dostarczyć Państwu rodzinną rozrywkę bezpośrednio do domu – powiedział Stephane Carville, CEO Asmodee. – Mamy nadzieję, że bezpłatne wersje gier do wydrukowania przyniosą Wam ulgę i pozwolą się świetnie bawić, a jednocześnie zachęcą do pozostania w domu. – wyjaśnia Rebel.pl na stronie inicjatywy.

Lista bezpłatnych gier:

  1. Dobble
  2. Dixit 
  3. Timeline
  4. Unlock!
  5. Cortex
  6. Combo color

Wszystkie gry znajdziecie na dedykowanej stronie – print&play. Pliki są w języku angielskim, ale jeśli potrzebujecie polskich instrukcji, to znajdziecie je na stronie Rebela.

Udostępnione pliki są całkowicie darmowe i bezpieczne, co znaczy, ze każdy może z nich skorzystać bez żadnych obaw. Print and play daje możliwość nie tylko zapoznania się z najpopularniejszymi planszówkami, ale również zdobycia ich wyjątkowych wersji. Te, które znajdziemy na stronie przeszły drobne modyfikacje, niezbędne, by można było je wydrukować we własnym domu.