Nowe gry karciane od Lucky Duck Games

Lucky Duck Games
źródło: KM gry

Lucky Duck Games Polska właśnie uruchomiło przedsprzedaż swoich wydawniczych nowości. Są to aż 4 gry karciane o całkowicie różnej tematyce. Zobaczcie, co nam zaoferują.

Esy floresy, Pionierzy, Urbanista oraz Samotna wyspa – to tytuły jakie możemy znaleźć w przedsprzedaży Lucky Duck Games Polska. Premiery karcianek spodziewajmy się 2 grudnia. A oto, co wydawca mówi o swoich nowościach:
Lucky Duck Games
źródło: materiały prasowe

Samotna wyspa

Samotna wyspa to gra karciana dla 1–2 osób o budowie wioski na egzotycznej wyspie. Zbieramy i przetwarzamy zasoby, usprawniamy budynki, by zwiększyć ich produkcję, i wymieniamy je z korzyścią na targu. Możemy również zbudować chatki mieszkalne i świątynie, by zdobyć cenne punkty zwycięstwa. Wyspa jest w naszych rękach. Sami zdecydujemy, jak ją rozbudujemy.

 

Lucky Duck Games
źródło: materiały prasowe

Esy floresy

Esy floresy nawiązują do wiktoriańskiej symboliki kwiatów, wykorzystywanej do przekazywania tajnych wiadomości między przyjaciółmi i kochankami. Prosta mechanika – ja dzielę, ty wybierasz – zawiera w sobie elementy blefu i strategii. Ten tytuł sprawdzi się zarówno w gronie początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Przy zakupie gry, otrzymamy za darmo mini dodatek Kwiaciarnia. Zawiera on 6 dodatkowych kart do gry Esy floresy, dzięki którym możemy zmierzyć się z grą w trybie solo. 

Lucky Duck Games
źródło: materiały prasowe

Pionierzy

Pionierzy to 2-osobowa gra karciana o zasiedlaniu Dzikiego Zachodu. Układamy przed sobą karty terenów, tworząc jak największe obszary pustyń, równin, gór czy prerii. Staramy się przy tym realizować specjalne zadania. W każdej grze używa się 3 z 18 zadań, co daje ponad 800 kombinacji punktacji. Przy zakupie gry otrzymamy za darmo dodatek Samotny kowboj. Mini dodatek do gry Pionierzy wprowadza 6 kart scenariuszy przeznaczonych do gry solo. 

Lucky Duck Games
źródło: materiały prasowe

Urbanista

Urbanista to kooperacyjna gra karciana o rozbudowie miasta. Jako gracze musimy ze sobą współpracować, by stworzyć jak największe dzielnice mieszkalne, handlowe czy parkowe i zrealizować specjalne zadania. W każdej grze używa się 3 z 18 zadań, co daje ponad 800 możliwych kombinacji punktacji. Przy zakupie gry otrzymamy za darmo zestaw 4 mini dodatków. Są to: Potwór, Miejsca warte zainteresowania, W budowie oraz Plaże – w sumie 10 dodatkowych kart. 

Gry karciane już dzisiaj widnieją w przedsprzedaży na stronie wydawcy, a cena żadnej z nich nie przekracza 40 złotych.  Rozgrywki przeznaczone są dla dzieci, jak i dla dorosłych. Karty zmieszczą się w każdym plecaku, a więc mogą umilać czas również podczas wycieczek.

Tortuga 2199 opóźniona – premiera dopiero w grudniu

Tortuga 2199 opóźniona – premiera dopiero w grudniu