Nintendo Switch w kolorowym motywie – Disney Tsum Tsum

Nowy model Nintendo Switch w motywie gry Disney Tsum Tsum

Niedawno pisaliśmy dla was o premierze nowej odświeżonej konsoli Nintendo – Switch Lite,  z nowym zmniejszonym wyglądem, większą żywotnością baterii oraz nowymi kolorami obudowy. Nintendo nie czekało zbyt długo, aby pokazać kolejną nowość – właśnie zaprezentowano limitowaną edycję konsoli Switch w motywie Disney Tsum Tsum.

 Nintendo Switch Tsum Tsum

Konsola Disney Tsum Tsum swoim motywem nawiązuje do gry, którą japońska firma ujawniła na E3 – Disney Tsum Tsum Festival. Specjalna wersja konsoli ma zostać wypuszczona na rynek 10 października. Dlaczego Nintendo wybrało właśnie tą datę? Odpowiedź jest prosta! Wszystko po to aby premiera zbiegłą się w czasie z jednoczesnym wejściem na rynek gry Disney Tsum Tsum Festival.

Disney Tsum Tsum Festivalto gra w której gracz steruje różnymi postaciami Disneya i Pixara wyrenderowanymi w formie Tsum Tsum (jest to seria okrągłych pluszaków dla dzieci). Uruchamiając tytuł będziemy mogli zagrać w kilkanaście minigier w trybie jednoosobowym, wieloosobowym bądź “konkurencyjnym” – wszystko to z maksymalnie czterema graczami grającymi online bądź lokalnie (jednak wtedy wymagane jest posiadanie 4 joycon’ów). Minigry obejmują międzyinnymi: “bąbelkowy hokej” czy curling. Festival zawierać będzie również mobilną grę logiczną Disney Tsum Tsum.

Niemniej jednak, gdy gra będzie mieć swoją premierę w Polsce – o konsoli w jej motywie nic nie wiadomo. Urządzenie Disney Tsum Tsum aktualnie będzie dostępne tylko w Japonii. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, możliwe jest jej przedpremierowe zamówienie – niestety tylko na japoński adres.

Nintendo Switch Tsum Tsum

W międzyczasie gdy Nintendo nie umożliwia nam zakupu konsoli w nowym motywie, pozostaje nam pocieszać się nowymi kolorami Joy-Con’ów: niebieskim z neonowo-żółtymi akcentami i fioletowym z neonowo-pomarańczowymi akcentami. Nowe Joy-Cony dostępne będą w sklepach już 4 października 2019 roku.

Gameplay z Marvel’s Avengers, GeForce RTX 2080, – Tech-Game Newsroom (15.07-22.07)

Gameplay z Marvel’s Avengers, GeForce RTX 2080, – Tech-Game Newsroom (15.07-22.07)