Maneater zmierza na premierę PlayStation 5 i Xbox Series X

Maneater

Maneater – ciepło przyjęty “symulator rekina” dołączy do biblioteki tytułów startowych PlayStation 5 i Xboxa Series X. Gra doczeka się licznych usprawnień w oprawie wizualnej.

Wydany 22 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One Maneater autorstwa Tripwire Interactive okazał się jedną z przyjemniejszych niespodzianek pierwszej połowy 2020 roku. Nietypowe action-rpg z otwartym światem, w którym wcielaliśmy się w krwiożerczego rekina zyskało sympatię graczy nawet pomimo zarzutów wobec nużącej z czasem rozgrywki i nierównej oprawy. Już niebawem tytuł zyska kolejną szansę na trafienie do szerszego grona odbiorców. Twórcy poinformowali dziś bowiem, że Maneater doczeka się edycji na Xboxa Series X i Playstation 5. Ta pierwsza zadebiutuje 10 listopada, podczas gdy posiadacze next-gena Sony zagrają 12 i 19 listopada (w zależności od regionu, w którym zadebiutuje konsola). Na szczęście nie trzeba będzie ponownie płacić, by cieszyć się nową oprawą – posiadacze wersji na obecne konsole pobiorą darmową aktualizację. Na początku przyszłego roku tę samą możliwość otrzymają również właściciele edycji PC.

Maneater

Next-genowy Maneater naturalnie zaoferuje znacznie lepszą grafikę od pierwowzoru. Gra działała będzie w natywnym 4K i 60 FPS, otrzyma też wsparcie dla ray tracingu, nowe efekty świetlne i szereg pomniejszych usprawnień. W bliżej nieokreślonej przyszłości planowana jest również premiera gry na Nintendo Switch, która bazować będzie na standardowych wersjach z PS4 i XOne.

Nieustraszeni: Normandia – wojenna gra planszowa już w sklepach

Nieustraszeni: Normandia – wojenna gra planszowa już w sklepach