Czas na nowości! Wydawnictwo Czarna Owca

Wydawnictwo Czarna Owca
www.czarnaowca.pl

Aktualne nowości Wydawnictwa Czarna Owca to ciekawe opcje dla fanów emocjonujących historii. Te propozycje wywołają uśmiech, ale też wzruszenie. Wskażą, czym jest prawda i siła ambicji. Ponadto, wprowadzą w świat niesamowitych przygód i zawiłych sekretów. Polecamy wszystkim, lubiącym opowieści trzymające w napięciu.

1.„Bliźnięta z lodu” – S. K. Tremayne

Wydawnictwo Czarna Owca
www.czarnaowca.pl

W wypadku ginie jedna z bliźniaczek jednojajowych. Po tym wydarzeniu jej rodzina przeprowadza się na małą, szkocką wyspę. W tym miejscu chcą poradzić sobie z traumą. Jednak koszmar powraca, kiedy ich żyjąca córka twierdzi, że pomylono jej tożsamość. To jedna z tych nowości przyprawiających o dreszcze.

2.„Ostatni rozdział” – Katarzyna Kalista

Wydawnictwo Czarna Owca
www.czarnaowca.pl

Zraniona przez partnera Olga, nie potrafi ponownie zaufać i zbudować trwałej relacji. Tym samym rozpoczyna terapię. Ola prowadzi księgarnio–kawiarnię i żyje w nieformalnym związku. Gdy decyduje się na ślub, jej życie burzy telefon od dawnego ukochanego. Przeszłość powraca, a historia Oli staje się dla Olgi katalizatorem zmian.

3.„Światło innych gwiazd” – Erika Swyler

Wydawnictwo Czarna Owca
www.czarnaowca.pl

Jedenastoletnia Nedda Papas marzy o zostaniu astronautką. Dziewczynka jest zafascynowana pracą swojego ojca – inżyniera. Mężczyzna zaczyna tworzyć niebezpieczny wynalazek, drastycznie zmieniający strukturę czasu. Co więcej, działania mężczyzny są owiane tajemnicą.

4.„Srebrne skrzydła” – Camilla Lackberg

nowości
www.czarnaowca.pl

Faye kończy toksyczny związek i rozpoczyna nowe życia. Ponadto, skupia się na karierze. Prowadzi dobrze prosperującą firmę kosmetyczną „Revenage”. Kiedy myśli, że najgorsze ma już za sobą, ktoś próbuje przejąć jej biznes. Faye wraz z innymi kobietami postanawia walczyć o swój majątek.

5.„Podróż życia Sióstr Shergill” – Balli Kaur Jaswal

nowości
www.czarnaowca.pl

Rajni, Jezmeen, Shirina – pochodzące z Pendżabu siostry nigdy nie były sobie bliskie. Jednak  ich nieuleczalnie chora matka kieruje do córek ostatnią prośbę: kiedy umrze, mają odbyć wspólną pielgrzymkę do Złotej Świątyni w Amritsarze i rozsypać w Indiach jej prochy.

 

 

 

 


Zachęcamy do zapoznania się recenzją książki Precedens – Remigiusz Mróz