Lillia – jak zdobyć bohaterkę za darmo?

Lillia to nowa postać, która w League of Legends ma pojawić się 22.07. O jej umiejętnościach pisaliśmy już w poprzednim artykule.  Twórcy gry przygotowali jednak bardzo zbliżony minievent do tego, który miał miejsce przy prezentacji Setta. Wtedy gracze za ukrytą w kodzie gry misję otrzymywali kartę, która pozwalała na darmowe odblokowanie bohatera zaraz po premierze.

Mimo że nie jest to oficjalna informacja od Riot Games to gracze zauważyli, że po rozegraniu kilku gier otrzymują specjalny token Prologu Rozkwitu. Sposobów na uzyskanie specjalnego przedmiotu jest podobno wiele. Użytkownicy Reddita za przykłady, po których udało im się go uzyskać, podają:

  • Zdobądź pierwszą krew na przeciwnym dżunglerze, grając w lesie,
  • Rozegraj 20 gier jako dżungler,
  • Rozegraj 3 gry rankingowe jako dżungler,
  • Zabij potwory, używając Smite 30 razy w ciągu jednej gry,
  • Zalicz 350 zabójstw lub asyst, grając jako dżungler.

Jak widać, sposobów jest wiele, żaden jednak nie został potwierdzony, a teorie to tylko domysły graczy, którym udało się ten token zdobyć. Jest jednak jeden element, który łączy każdą z metod – grać w lesie. Mnie nie pozostało więc nic innego jak życzyć wam szczęścia w odblokowywaniu Lillii. Nie zapomnijcie pochwalić się zdobyczami w sekcji komentarzy!

 

Nowy bohater, event, skiny, zapowiedź skórek Prestige?! – League of Legends

Nowy bohater, event, skiny, zapowiedź skórek Prestige?! – League of Legends