Nowy bohater w League of Legends

Iskra w rozkwicie. Szepty duchów i znów. Tak został zapowiedziany nowy bohater, a w zasadzie bohaterka League of Legends. Lillia, bo takie imię otrzymała wstępnie ma zostać nieśmiałą dżunglerką-asasynem. Niestety dla większości graczy, ma mieć ona zbliżoną mechanikę do Zoe…

Lillia

Riot Games nie ustaje w tworzeniu nowych bohaterów, a co za tym idzie, w grze pojawiają się nowe mechaniki. Lękliwy Rozkwit, bo taki przydomek uzyskała nowa heroina ma być bardzo cichym, dyskretnym oraz szybkim zabójcą, który wchodzi w sam środek wiru walki i jeszcze szybciej z niego wychodzi, zadając eksplozywne obrażenia i usypiając wrogów, którym udało się przeżyć, aby następnie dokonać dzieła zniszczenia.

Wygląd

Z wyglądu, Lillia bardzo przypomina połączenie Hecarima oraz Neeko. Co ciekawe nie ma ona nic wspólnego z Shadow Islands, więc możemy wykluczyć wszelkie domysły, które już rozeszły się jak wiral w postaci memu po całej sieci.

Umiejętności

Umiejętność pasywna – Wypełnony Snami Kostur

Umiejętności Lilli pozostawiają na przeciwnikach Senny Pył, który zdaje rozłożone w czasie obrażenia magiczne zależne od maksymalnego zdrowia celu.

Q – Kwitnące Ciosy

Lillia kręci magiczną gałęzią nad głową, zadając magiczne obrażenia pobliskim wrogom. Przeciwnicy znajdujący się na zewnętrznej krawędzi otrzymają obrażenia nieuchronne. Jeżeli bohaterka trafi swoim atakiem, uzyska dodatkową prędkość ruchu

W – Uważaj! Lip!

Lilia przygotowuje się po czym wykonuje potężne uderzenie swoją gałęzią, zadając wrogom obrażenia magiczne. Przeciwnicy, którzy znajdują się w centrum uderzenia otrzymują więcej obrażeń,

E – Wir Nasion

Lilia wyrzuca w górę Wir Nasion, który zadaje wrogom obrażenia magiczne i ich spowalnia. Jeżeli Wir Nasion spudłuje, będzie się toczył dalej, aż nie natrafi na przeszkodę w postaci wroga lub elementu terenu.

R – Melodyjna Kołysanka

Lillia zsyła kołysankę na przeciwników, a ci, którzy zostali naznaczeni Sennym Pyłem zostają spowolnieni i na chwilę uśpieni. Wrogowie, którzy zostaną obudzeni przez otrzymanie obrażeń, dostaną dodatkowe obrażenia magiczne.

Wszystkie umiejętności Lilli można zobaczyć w tym filmie:

Podsumowanie

Lillia choć już została ujawniona ma pojawić się w grze dopiero 22.07. Na pewno jednak wcześniej będzie ona dostępna na serwerze testowym PBE, więc zainteresowanych zapraszam do testów nowej bohaterki. Dajcie znać co o niej myślicie!

 

Spirit Blossom, czyli skiny inspirowane anime?! – League of Legends

Spirit Blossom, czyli skiny inspirowane anime?! – League of Legends