Katy Perry zapowiada nowy album! Posłuchaj piosenki “Smile”

Jedna z najpopularniejszych artystek współczesnego popu powraca z nowym albumem. Piąty krążek będzie nosił tytuł Smile, a jego premiera odbędzie się 14 sierpnia 2020 roku.

Katy Perry – Smile

Smile to tytuł najnowszego singla oraz piątego albumu Katy Perry, na którym znajdą się wydane wcześniej single Daisies, Never Really Over oraz Harleys In Hawaii. Utwór Daisies od czasu premiery zgromadził ponad 125 mln streamów i znajduje się obecnie w Top 10 zestawienia Hot AC radio w USA. W ubiegłym tygodniu Katy wydała akustyczną wersję utworu. Perry promowała piosenkę m.in. w programach American Idol, Good Morning America oraz Can’t Cancel Pride: Helping LGBTQ+ People in Need.
https://www.youtube.com/watch?v=etFgI9HAZq8

Katy Perry o singlu Smile

Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham „Smile” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei.

Posłuchaj najnowszego singla Katy Perry – Smile

Katy Perry – mega gwiazda muzyki pop!

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z One of the Boys, artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – Teenage Dream, PRISM, Witness – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single Never Really Over, Never Worn White, Small Talk i Harleys in Hawaii. Wyświetlenia klipu Roar z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. Firework i Last Friday Night przekroczyły milion, a Dark Horse ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry – aktywistka

Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEF-em, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.