Nowy bohater, event, skiny, zapowiedź skórek Prestige?! – League of Legends

Spirit Blossom
Spirit Blossom Yasuo.

Dzisiejszy dzień należy do bardzo obfitych jeśli chodzi o nowinki ze świata League of Legends. Zapowiedź nowych skinów, wydarzenia “Spirit Blossom” oraz bohatera! Na przystawkę Riot Games zafundowało nam również podgląd na championów, którzy otrzymają jeszcze w tym roku prestiżowe skórki. Chcecie dowiedzieć się o wszystkich nowościach? Czytajcie dalej!

Lillia, Lękliwy Rozkwit

Pierwszą, a zarazem najważniejszą zapowiedzianą nowością, jest z pewnością nowa bohaterka – Lillia. Wszystkiego o najnowszym nabytku do arsenału postaci Ligi Legend dowiecie się na oficjalnej stronie Riot Games. Ja natomiast zostawiam was z filmikiem zapowiadającym bohaterkę.

Event “Spirit Blossom” – nadchodzące skiny

Kolejnym niuansem jest wydarzenie “Spirit Blossom” oraz nadchodzące wraz z nim skórki. O samym evencie nie wiemy jeszcze za wiele oprócz faktu, iż zawierał będzie on najnowszą bohaterkę oraz przepustkę, w której główną atrakcją będzie prestiżowy skin do Teemo. Wszystkie nowe skórki możecie obejrzeć w odnośniku do poniższego tweeta.

https://twitter.com/LoLPL/status/1280535796114755584

Nadchodzące w roku 2020 skiny “Prestige”

Riot Games poinformowało nas również u jakich bohaterów możemy spodziewać się nadchodzących skinów z serii “Prestige” do końca tego roku. Szczegółowa lista jak zawsze w oficjalnym poście od Riot Games!

Spirit Blossom
Prestige Edition Arcanist Zoe.

Trailer skinów z serii “Arcanist”

Na koniec zostawiam was z uroczym filmikiem promującym skiny “Arcanist“, nadchodzące już w najbliższej łatce!

A jak wam podobają się nadchodzące nowości? Zaskoczeni tak dużą ilością nowinek od Riot Games? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

 

Spirit Blossom, czyli skiny inspirowane anime?! – League of Legends

Spirit Blossom, czyli skiny inspirowane anime?! – League of Legends