IGN zapowiada event Summer of Gaming

Redakcja IGN postanowiła umilić graczom początek lata i na czerwiec zaplanowała cyfrowe wydarzenie – Summer of Gaming. Zobaczymy na nim m.in. zapowiedzi nadchodzących gier i poznamy informacje o nowych konsolach.

Według koncepcji opracowanej przez IGN Summer of Gaming ma być zamiennikiem targów E3, anulowanych w tym roku z powodu pandemii koronawirusa. Event będzie więc obfitował w nowinki ze świata gier przekazywane bezpośrednio przez wydawców i deweloperów. Możemy oczekiwać zwiastunów nowych tytułów oraz ich wersji demo, a także wywiadów i dyskusji z ich twórcami. Swój udział zadeklarowali już: 2K Games, Square Enix, Bandai Namco, Sega, Amazon, Google, THQ Nordic i Devolver Digital. W najbliższych tygodniach poznamy nazwy kolejnych firm, które podejmą się współpracy z IGN. Już wiadomo, że na pewno nie znajdą się wśród nich Bethesda i Sony.

Transmisja będzie dostępna w 112 krajach na ponad 20 platformach. Obejrzymy ją m.in. na Twitterze, Facebooku, Instagramie, YouTube, Twitchu, TikToku i Mixerze. Redakcja nie podała jeszcze dokładnej daty wydarzenia, jednak możemy przypuszczać, że odbędzie się ono na początku czerwca.

Bethesda bez czerwcowej wideokonferencji

Bethesda bez czerwcowej wideokonferencji