Bethesda bez czerwcowej wideokonferencji

bethesda

Wszyscy, którzy liczyli na czerwcową wideokonferencję firmy Bethesda muszą obejść się smakiem. Przedstawiciele koncernu poinformowali, że nie zorganizują żadnego sieciowego eventu w najbliższym czasie. Informacje na temat nowych gier amerykańskiego producenta zostaną ogłoszone w kolejnych miesiącach.

W związku z odwołaniem tegorocznych targów E3 wiele firm zdecydowało się na zorganizowanie cyfrowych eventów w czerwcu. Cyfrowych konferencji możemy spodziewać się m.in. od Nintendo, Microsoftu czy Ubisoftu. Niestety z tego grona wyłamała się Bethesda, która ogłosiła za pośrednictwem swojego Twittera, że nie planuje żadnego  podobnego wydarzenia. Powodem tego są jakoby komplikacje związane z pandemią koronawirusa. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że porcję świeżych informacji na temat tworzonych projektów otrzymamy od firmy w późniejszym terminie – prawdopodobnie w ciągu najbliższych miesięcy.

Informacja ta z pewnością zasmuci tych z graczy, którzy liczyli na nowe wieści o projekcie Starfield, horrorze GhostWire: Tokyo lub zapowiedzi kolejnej części Wolfenstein. Pozostaje liczyć na to, że pozostali producenci zrekompensują graczom z nawiązką brak wiadomości od Bethesdy.

VALORANT – wersja Beta coraz bliżej

VALORANT – wersja Beta coraz bliżej