G2 Esports odnawia kontrakty z zawodnikami! – League of Legends

G2 Esports
G2 Esports.

G2 Esports to jedna z najbardziej rozpoznawalnych esportowych organizacji na całym świecie. Mimo świetnych dywizji w wielu tytułach, zdecydowanie największą popularnością cieszy się ich drużyna League of Legends – obecni wicemistrzowie świata, z naszym rodakiem na pokładzie! Dzisiaj na swoich social mediach drużyna ogłosiła niesamowite nowiny!

G2 Esports, zarówno na swoim twitterze, jak i stronie internetowej, poinformowało o potrójnym przedłużeniu kontraktów ze swoimi dywizjami w grach Rainbow Six Siege, Rocket League oraz League of Legends. Fakt faktem – pozostawienie w takim samym składzie ekipy z Ligi Legend nie powinno nikogo dziwić, bowiem zarówno wyczuwalna “chemia” między zawodnikami, ich sukcesy oraz wartość marketingowa sprawiają, że jest to najlogiczniejsze możliwe posunięcie. Nowinka jednak z pewnością ucieszy fanów z Polski – wszak Jankos na kolejne dwa lata zostaje w sprawdzonej, topowej ekipie z Europy! 

A czy wy cieszycie się z takiego obrotu spraw? Kibicujecie G2 Esports i Jankosowi? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Spirit Blossom w League of Legends!

Nowy bohater, event, skiny, zapowiedź skórek Prestige?! – League of Legends