Nowy singiel oraz teledysk Ani Rusowicz

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Agora Muzyka

Ania Rusowicz wydała swój ostatni album Przebudzenie w październiku zeszłego roku i udało jej się zawojować w przeróżnych listach przebojów. Między innymi przez utwór Do lasu. Teraz wokalistka pokazała nowy teledysk do kawałka, który nosi taki sam tytuł jak płyta, Przebudzenie, z gościnnym udziałem Pauliny Przybysz.

Ostatni singiel

Tak, to prawda. Przebudzenie to trzeci, a zarazem ostatni singiel z krążka. Piosenka jest swego rodzaju hymnem nawołującym do przebudzenia ludzkiej  świadomości, wobec aktualnych wydarzeń na świecie. Utwór powstał z myślą o ratowaniu naszej planety, ale też nawołuje do powrotu ludzi do świata natury i życia zgodnego z nią tak jak robili to hipisi czy Indianie. Przebudzenie jest również przestrogą dla ludzkości, która jeśli się nie dostosuje do reguł przyrody wyginie niszcząc przedtem całą planetę…

Kontrowersyjny teledysk

Wideo-klip jest swego rodzaju ekspresją zawierającą przeróżne sceny “z życia wzięte”. To wszystko sprawia, iż mamy do czynienia z kontrowersyjnym, lecz bardzo interesującym i poważnym materiałem. Reżyserką teledysku jest Anna Sincini.