Farming Simulator 19 kolejną darmową grą w Epic Games Store

Obecnie w Epic Games Store można wyłapać za darmo The Bridge. Już niedługo twórcy Fortnite’a udostępnią za to Farming Simulator 19 – grę pozwalającą poczuć się jak właściciel wielkiego gospodarstwa rolnego.

Epic Games Store co tydzień udostępnia darmowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 23 stycznia. W jej ramach możemy dostać The Bridge – logiczną grę platformową wzorowaną na malarstwie M.C. Eschera. Co czeka nasze biblioteki już niedługo?

The Bridge do wyłapania za darmo na Epic Games Store

Od 30 stycznia na nasze dyski będziemy mogli za darmo przyjąć Farming Simulator 19. Jest to rozbudowana gra mająca przybliżyć graczowi żywot farmera. Możemy w jej ramach zasiąść za sterami setek maszyn rolniczych wielu prawdziwych marek i zajmować się polem: obsiewać je a także doglądać, spryskiwać i zbierać uprawy. Poza roślinami uprawnymi w grze można także ścinać drzewa i hodować zwierzęta. Każda maszyna w produkcji została stworzona w sposób jak najwierniejszy swojemu rzeczywistemu odpowiednikowi, zaś sam gracz posiada pewne możliwości customizacji pojazdów, a także swojego awatara. W Farming Simulator 19 dodano opcję hodowli psów i koni, a także uprawy bawełny i owsa. Sam bohater w tej części może także zmęczyć się pracą co wymusza na graczu przestrzeganie cyklu dnia i nocy.

Zamierzacie zgarnąć za tydzień Farming Simulator 19 i spróbować własnych sił w wirtualnym rolnictwie? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok