The Bridge do wyłapania za darmo na Epic Games Store

Na Epic Games Store zawitała kolejna darmowa gra. W tym tygodniu dostaniemy The Bridge – logiczną grę platformową wzorowaną na malarstwie M.C. Eschera.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce grę The Bridge. Aby ją zdobyć musicie tylko wejść na stronę produktu i dokonać jego przypisania do swojej biblioteki (dla ułatwienia: The Bridge) postępując za instrukcjami sklepu. Produkcja zostanie z Wami na stałe, a dostępna za darmo jest do 30 stycznia do 17:00, kiedy to w skład promocji wejdzie kolejna produkcja: Farming Simulator 19.

Farming Simulator 19 kolejną darmową grą w Epic Games Store

The Bridge to niezależna i niewielka gra w której wcielamy się w bliżej nieokreśloną postać siedzącą pod drzewem. Gra oddaje nam kontrolę nad kamerą a obracając nią sprawiamy, że z drzewa na głowę protagonisty spada jabłko budząc go tym samym. Postać rusza do swojego domu, gdzie odkrywa szereg zamkniętych drzwi, a za nimi zagadki do rozwiązania. Każdy kolejny poziom to zagadka abstrakcyjna stworzona w stylu obrazów M.C. Eschera, w której drogi i przejścia zapętlają się w nienaturalny sposób. W produkcji należy porzucić klasyczne rozumienie perspektywy i fizyki, ponieważ w kolejnych zagadkach logicznych świat trzeba obracać i przemierzać w sposób bardziej abstrakcyjny, aby osiągnąć sukces.

Zamierzacie zgarnąć The Bridge i spróbować swoich sił w abstrakcyjnych łamigłówkach? Dajcie nam znać w komentarzach!

Wszystkie odsłony Half-Life od Valve za darmo!

Wszystkie odsłony Half-Life od Valve za darmo!