ARK: Survival Evolved za darmo w Epic Games

ARK: Survival Evolved

Kolejny czwartek, a więc czas na następną darmową grę w Epic Games Store. Tym razem padło na ARK: Survival Evolved, ale to nie koniec niespodzianek.

Po wielu świetnych tytułach przyszedł czas na kolejne. Przez ostatni tydzień mogliśmy bezpłatnie przypisać do swojego konta Overcooced!. Spowodowało to spore zaskoczenie wśród graczy, ponieważ wedle przecieków, które wcześniej się sprawdzały, mieliśmy już tydzień temu dostać ARK: Survival Evolved. Tak się jednak nie stało, a w sekcji darmowych gier wylądował tytuł, który już przecież był raz rozdawany w Epic Games. Kilka dni temu Wildcart wystosował oficjalny komunikat, w którym tłumaczy, dlaczego taka sytuacja miała miejsce. Otóż było to w głównej mierze spowodowane napiętą sytuacją w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Premiera została więc przesunięta, co powoduje, że w tym tygodniu dostaliśmy nawet więcej niż jedną grę.

Poza Ark: Survival Evolved w Epic Games Store jest dostępny także Samurai Shodown NEOGEO Collection, czyli tytuł pierwotnie planowany na 11 czerwca. Warto podkreślić, że ten tytuł nie jest aktualnie wyszczególniony na stronie głównej Epic Games, więc warto sobie go odszukać i przypisać. Owa kolekcja zawiera sześć gier z serii, a są to kolejno:

  • Samurai Shodown
  • Samurai Shodown 2
  • Samurai Shodown 3
  • Samurai Shodown 4 Amakusa’s Revenge
  • Samurai Shodown 5
  • Samurai Shodown 5 Special

Dodatkowo zestaw ten zawiera także dodatkowe muzeum, dzięki któremu możemy lepiej poznać wszystkich wojowników z bijatyki.

Tytuły tradycyjnie będą dostępne za darmo przez najbliższy tydzień, do 17:00, 18 czerwca. Ich jednorazowe przypisanie w tym okresie spowoduje, że pozostaną one w naszej bibliotece już na zawsze.

Wirtualna wrzawa z gry FIFA podkładem dla Premier League

Wirtualna wrzawa z gry FIFA podkładem dla Premier League