Nowości HBO. Co warto obejrzeć?

HBO co chwilę zaskakuje swoich widzów nowościami ze świata filmu i serialu. Najbliższe tygodnie także zapowiadają się obiecująco. Nie zabraknie między innymi produkcji Marvela. Jakie premiery pojawią się na HBO?

Na ringu z rodziną

Komediowa historia rodzeństwa, wychowanego w rodzinie związanej z wrestlingiem. Paige i jej brat Zak dostają od losu szansę jedną na milion – wejście w zawodowy krąg WWE. Niestety, jedynie dziewczyna zostaje zakwalfikowana do niezwykle trudnego programu treningowego. To zmusza ją do opuszczenia domu rodzinnego i najbliższych oraz do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami. Czy to co różni Peige od innych przyniesie jej sukces?

Doktor Strange

Życie światowej sławy neurochirurga Stephena Strange’a zmienia się po tragicznym wypadku. Jego skutkiem jest utrata sprawności w obu rękach mężczyzny. Kiedy wszelkie próby wyleczenia rąk z pomocą medycyny tradycyjnej zawodzą, Strange trafia do ośrodka kuracyjnego Kamar – Taj. Szybko dowiaduje się, że to miejsce, gdzie trwa ciągła walka z niewidzialnymi siłami ciemności, które chcą zniszczyć naszą planetę. Wkrótce Strange odkrywa w sobie potężną moc.

Oszustki

Josephine Chesterfield to czarująca Angielka, która postanowiła zbić fortunę na naiwności mężczyzn. Zawodowo zajmuje się wyłudzaniem kosztowności od łatwowiernych bogaczy. Do tego samego chce przygotować Penny. Chociaż każda z nich ma zupełnie inną metodę działania obydwie postanawiają zarzucić wędkę na piekielnie bogatego geniusza nowych technologii.

Tajemnica anioła

Życie Lizzy rozpadło się na kawałki po śmierci jej ukochanej córki, która zginęła w pożarze szpitala. Traumatyczne wydarzenie sprawia, że kobieta traci kontakt z rzeczywistością. Kiedy pewnego dnia spotyka na swojej drodze małą Lolę, zaczyna wierzyć, że to właśnie ona jest jej ukochanym dzieckiem. Lizzy knuje niecny plan na zbliżenie się do dziewczynki – zaprzyjaźnia się z jej matką i powoli wkracza w życie rodziny. Z czasem jednak traci kontrolę nad swoją obsesją. Jak wiele jest w stanie poświęcić matka aby ochronić własne dziecko?

Czarna pantera

T’Challa powraca do Wakandy – odosobnionego a zarazem niezwykle rozwiniętego technologicznie kraju, aby objąć tron. Młody władca zostaje wystawiony na ciężką próbę – konkurencyjna frakcja, która chce objąć władzę, rzuca mu wyzwanie. Uwikłany w rodzinny konflikt usiłuje zebrać sojuszników. Aby ochronić swój lud musi wyzwolić potęgę Czarnej Pantery i dołączyć do drużyny Avengers.

Epidemia strachu

Ziemię ogarnia pandemia śmiertelnego wirusa, który jest przenoszony drogą powietrzną. Rozprzestrzenie się w zastraszająco szybkim tempie i wyniszcza organizm zakażonych w kilka dni, dorpowadzając do śmierci. Koncerny farmaceutyczne i środowisko medyczne rozpoczyna wyścig po antidotum, które zatrzyma szalejącego wirusa. Niestety, wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli.